دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکترهای همدان

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترها در همدان

تخصص ارتوپدی همدان

1 پزشک

فلوشیپ جراحی دست و اعصاب محیطی (میکروسرجری) همدان

1 پزشک

تخصص چشم پزشکی همدان

6 پزشک

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) همدان

8 پزشک

تخصص بیهوشی همدان

2 پزشک

فلوشیپ درد همدان

1 پزشک

تخصص پوست، مو و زیبایی همدان

3 پزشک

تخصص جراحی عمومی همدان

5 پزشک

تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) همدان

4 پزشک

فلوشیپ جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی کودکان (اورولوژی کودکان) همدان

1 پزشک

تخصص جراحی مغز و اعصاب همدان

1 پزشک

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) همدان

2 پزشک

تخصص داخلی همدان

7 پزشک

فوق تخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) همدان

1 پزشک

فوق تخصص ریه همدان

1 پزشک

تخصص تصویربرداری (رادیولوژی) همدان

7 پزشک

تخصص زنان، زایمان و نازایی همدان

10 پزشک

فلوشیپ آنکولوژی و سرطان زنان همدان

1 پزشک

تخصص طب فیزیکی و توانبخشی همدان

2 پزشک

تخصص قلب و عروق همدان

4 پزشک

تخصص کودکان و نوزادان همدان

4 پزشک

فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان همدان

1 پزشک

تخصص گوش، حلق و بینی همدان

5 پزشک

پزشک عمومی همدان

9 پزشک

تخصص پاتولوژی (آسیب شناسی) همدان

1 پزشک

تخصص فیزیوتراپی همدان

1 پزشک

تخصص بینایی سنجی همدان

1 پزشک

تخصص تغذیه همدان

4 پزشک

تخصص روانشناسی همدان

2 پزشک

تخصص مامایی همدان

7 پزشک

تخصص شنوایی سنجی همدان

2 پزشک

پزشک دندانپزشک همدان

12 پزشک

تخصص جراحی دهان، فک و صورت همدان

1 پزشک

تخصص رادیولوژی دهان، فک و صورت همدان

1 پزشک

تخصص درمان ریشه (اندودانتیکس) همدان

1 پزشک

تخصص دندانپزشکی ترمیمی همدان

1 پزشک


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای شهر همدان

لیست بهترین دکترهای متخصص و فوق تخصص همدان در دکترتو

در لیست بهترین دکترهای متخصص و فوق تخصص همدان در دکترتو می‌توانید بهترین پزشکان این شهر را مشاهده کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه، تخصص پزشکی مورد نیاز خود را انتخاب کنید و از این پزشکان اینترنتی نوبت مطب و یا مشاوره آنلاین دریافت کنید. همچنین در صورت نیاز می‌توانید با مراجعه به پروفایل پزشک مورد نظر خود به آدرس مطب، شماره تلفن مطب و بیوگرافی آنها دسترسی داشته باشید.

نوبت اینترنتی و مشاوره آنلاین با بهترین دکترهای همدان

امروزه دریافت نوبت اینترنتی مطب و یا مشاوره آنلاین پزشکی با پزشکان به سادگی قابل انجام است. مساله‌ای که در گذشته از معضلات ما بوده است. شما می‌توانید با مراجعه به وب سایت دکترتو از خدمات دریافت نوبت اینترنتی و مشاوره آنلاین پزشکان در سراسر ایران بهره‌مند شوید.

اما در صورتی که نیاز دارید از دکترهای متخصص همدان نوبت مطب بگیرید می‌توانید به لیست بهترین دکترهای متخصص همدان مراجعه کرده و از این پزشکان در سریع ترین زمان نوبت بگیرید. با مراجعه به سایت نوبت‌دهی و مشاوره آنلاین دکترتو و انتخاب شهر همدان می‌توانید به لیست پزشکان و اطلاعات آنها دسترسی داشته باشید و از دکترهای متخصص همدان بر اساس نیاز و محل دقیق سکونت خود نوبت اینترنتی و یا مشاوره آنلاین دریافت کنید.

درباره سایت نوبت‌دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای همدان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۴۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای همدان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکترهای همدان در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکترهای همدان در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای همدان شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
از کجا بدانیم کدام دکترهای همدان بیمه ما را قبول می کنند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکترهای همدان به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه‌های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای همدان را مشاهده کنید.
+
تعرفه ویزیت دکتر های همدان چقدر است؟
هزینه ویزیت دکترهای همدان با توجه به نوع تخصص و نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای همدان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.
+
نحوه پیدا کردن بهترین دکترهای همدان با نوبت آزاد
با مراجعه به لیست دکترهای همدان و مرور کردن نوبت‌های آزاد هر دکتر می‌توانید از نوبت‌های آزاد آن دکتر مطلع شوید یا از مرتب‌سازی بر اساس نزدیکترین نوبت آزاد دکترهای همدان استفاده کنید.

همه دکترهای متخصص همدان

دکتر زنان همداندکتر عمومی همداندکتر متخصص داخلی همداندکتر متخصص کودکان و نوزادان (اطفال) همداندکتر روانشناس همداندکتر دندانپزشک همداندکتر جراحی عمومی همداندکتر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) همداندکتر قلب همداندکتر متخصص ارتوپد همداندکتر متخصص چشم پزشک همداندکتر متخصص گوش و حلق و بینی همداندکتر متخصص تغذیه همداندکتر متخصص اورولوژی همداندکتر پوست همدانمتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) همدانجراح مغز و اعصاب همداندکتر متخصص بیماری های عفونی همداندکتر متخصص گوارش و کبد همدانمتخصص رادیولوژی و سونوگرافی همداندکتر بینایی سنجی همداندکتر متخصص غدد همدانمتخصص فیزیوتراپی همدانمتخصص شنوایی سنجی همداندکتر متخصص ریه همدانمتخصص روماتولوژی همداندکتر جراح پلاستیک همداندکتر متخصص گفتار درمانی همداندکتر متخصص آسم و آلرژی همداندکتر متخصص خون و سرطان شناسی همداندکتر متخصص کلیه بزرگسالان همداندکتر متخصص غدد کودکان همداندکتر متخصص کایروپراکتیک همداندکتر مامایی همدانمتخصص رادیوتراپیست همدانمتخصص طب فیزیکی و توانبخشی همداندکتر مشاور دارویی همداندکتر متخصص ژنتیک پزشکی همداندکتر متخصص طب سنتی همداندکتر متخصص درد همدان