دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
مجتبی انصاری

مجتبی انصاری

کارشناس ارشد روانشناسی

کارشناسی ارشد روانشناشی شخصیت
کرج

کد نظام پزشکی

9101

درباره‌پزشک

نوروفیدبک، ارتقا هوش، استعداد تحصیلی

وسواس فکری و عملی

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، چهارراه طالقانی، به سمت میدان شهدا، طبقه فوقانی بانک آینده، ساختمان رازی، طبقه 7، واحد 71

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران مجتبی انصاری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از مجتبی انصاری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب چهارراه طالقانی
کرج - کرج، چهارراه طالقانی، به سمت میدان شهدا، طبقه فوقانی بانک آینده، ساختمان رازی، طبقه 7، واحد 71


نوبت مشاوره تلفنی
60 دقیقه گفتگو100,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مجتبی انصاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مجتبی انصاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مجتبی انصاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مجتبی انصاری چقدر است؟
هزینه ویزیت مجتبی انصاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مجتبی انصاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مجتبی انصاری کجا است؟
دکتر مجتبی انصاری 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل مجتبی انصاری را ببینید.
+
آیا مجتبی انصاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مجتبی انصاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مجتبی انصاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مجتبی انصاری متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مجتبی انصاری چه زمانی است؟
دکتر مجتبی انصاری از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مجتبی انصاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مجتبی انصاری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به مجتبی انصاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی مجتبی انصاری 0 از 5 است.
درباره مجتبی انصاری


دکتر مجتبی انصاری mjtaba ansari از دکترهای متخصص روانشناسی کرج هستند. مطب مجتبی انصاری در کرج، چهارراه طالقانی، به سمت میدان شهدا، طبقه فوقانی بانک آینده، ساختمان رازی، طبقه 7، واحد 71 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مجتبی انصاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09121755409,0263207661,02632206025 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مجتبی انصاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مجتبی انصاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مجتبی انصاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مجتبی انصاری متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مجتبی انصاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.