معصومه پریوار

معصومه پریوار

کارشناس ارشد روانشناسی

شیراز

کد نظام پزشکی

24276
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب ارائه می شود:

مشاوره فردی، مشاوره درمانی، مشاور پیش از ازدواج، خانواده، اضطراب، فرزندپروری، مهارت های زندگی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان معالی آباد

آدرس:

شیراز، خیابان معالی آباد، جنب شیرینی فروشی آلما، ساختمان طوبی 4، طبقه دوم، کلینیک دکتر فتحی

افتخارات

گذراندن دوره های درمانی با اساتید شیراز و تهران- گذراندن دوره مصاحبه با جناب دکتر افشاری، متخصص اعصاب و روان- جزء مدرسین آموزش خانواده در مدارس شیراز

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به معصومه پریوار را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران معصومه پریوار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

کمند
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیارعالی کاربلد صبور مهربون خوش اخلاق و حرفه ای هستن از همه لحاظ بهترینن 👌🏻

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از معصومه پریوار


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت معصومه پریوار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر معصومه پریوار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد معصومه پریوار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت معصومه پریوار چقدر است؟
هزینه ویزیت معصومه پریوار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل معصومه پریوار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب معصومه پریوار کجا است؟
دکتر معصومه پریوار 1 مطب در مطب خیابان معالی آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل معصومه پریوار را ببینید.
+
آیا معصومه پریوار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه پریوار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
معصومه پریوار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر معصومه پریوار متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد معصومه پریوار چه زمانی است؟
دکتر معصومه پریوار از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل معصومه پریوار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از معصومه پریوار چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به معصومه پریوار رای داده‌اند. میانگین امتیازی معصومه پریوار 5 از 5 است.

درباره معصومه پریواردکتر معصومه پریوار masoumeh parivar از دکترهای متخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب معصومه پریوار در شیراز، خیابان معالی آباد، جنب شیرینی فروشی آلما، ساختمان طوبی 4، طبقه دوم، کلینیک دکتر فتحی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب معصومه پریوار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136236775 , 09178057171 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام معصومه پریوار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی معصومه پریوار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط معصومه پریوار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از معصومه پریوار متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد معصومه پریوار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.