لیلی وکیلیان

لیلی وکیلیان

کارشناس روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

6049
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس روانشناسی

اطلاعات مطب زعفرانیه

آدرس:

تهران، زعفرانیه، مقدس اردبیلی، بعد از مجتمع پالادیوم، کوچه شیرین، پلاک12، واحد5

تلفن:09123764155

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به لیلی وکیلیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران لیلی وکیلیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سمانه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی راضی هستم و با کمک ایشون تونستم تصمیم درستی بگیرم. ایشون بسیار باحوصله و مهربان هستن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از لیلی وکیلیان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت لیلی وکیلیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لیلی وکیلیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد لیلی وکیلیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت لیلی وکیلیان چقدر است؟
هزینه ویزیت لیلی وکیلیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل لیلی وکیلیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب لیلی وکیلیان کجا است؟
دکتر لیلی وکیلیان 1 مطب در مطب زعفرانیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل لیلی وکیلیان را ببینید.
+
آیا لیلی وکیلیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لیلی وکیلیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
لیلی وکیلیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لیلی وکیلیان متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد لیلی وکیلیان چه زمانی است؟
دکتر لیلی وکیلیان از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل لیلی وکیلیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از لیلی وکیلیان چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به لیلی وکیلیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی لیلی وکیلیان 5 از 5 است.

درباره لیلی وکیلیاندکتر لیلی وکیلیان leili vakilian از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب لیلی وکیلیان در تهران، زعفرانیه، مقدس اردبیلی، بعد از مجتمع پالادیوم، کوچه شیرین، پلاک12، واحد5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب لیلی وکیلیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09123764155 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام لیلی وکیلیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی لیلی وکیلیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط لیلی وکیلیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از لیلی وکیلیان متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد لیلی وکیلیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.