دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر مهدیه شریفی

دکتر مهدیه شریفی

تخصص داخلی

کرمان

کد نظام پزشکی

95272
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان شهید بهشتی

آدرس:

کرمان، خیابان شهید بهشتی، نرسیده به چهارراه طهماسب آباد، کوچه 11، ساختمان پزشکان بزرگمهر

تلفن:03432483306

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهدیه شریفی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدیه شریفی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فرزاد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

با سلام نوبت از خانم دکتر رو برای مادر خانمم گرفتم که ایشون بعد از مراجعه به ایشان واقعأ از همه نظر راضی و خشنود بودند. باسپاس

محمد امید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی عالی و باشخصیت و کاملا وقت می گذاشتند و انشالله بقیه دکترها هم از ایشون یاد بگیرند که به مریض به شکل مشتری نگاه نکنند و مانند خانم دکتر وقت بگذارند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهدیه شریفی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان شهید بهشتی
کرمان - کرمان، خیابان شهید بهشتی، نرسیده به چهارراه طهماسب آباد، کوچه 11، ساختمان پزشکان بزرگمهر


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدیه شریفی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدیه شریفی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدیه شریفی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدیه شریفی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدیه شریفی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدیه شریفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدیه شریفی کجا است؟
دکتر مهدیه شریفی 1 مطب در مطب خیابان شهید بهشتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهدیه شریفی را ببینید.
+
آیا دکتر مهدیه شریفی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدیه شریفی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدیه شریفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدیه شریفی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدیه شریفی چه زمانی است؟
دکتر مهدیه شریفی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدیه شریفی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدیه شریفی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر مهدیه شریفی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدیه شریفی 5 از 5 است.
درباره دکتر مهدیه شریفی


دکتر مهدیه شریفی dr mahdiyeh sharifi از دکترهای متخصص داخلی کرمان هستند. مطب دکتر مهدیه شریفی در کرمان، خیابان شهید بهشتی، نرسیده به چهارراه طهماسب آباد، کوچه 11، ساختمان پزشکان بزرگمهر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدیه شریفی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432483306 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدیه شریفی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدیه شریفی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدیه شریفی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدیه شریفی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدیه شریفی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.