فاطمه هداوندخانی

فاطمه هداوندخانی

کارشناس ارشد روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

3522

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب تهرانپارس

آدرس:

تهران، تهرانپارس، چهارراه تیرانداز به سمت شرق، نبش کوچه 121، پلاک 98، طبقه فوقانی فروشگاه شبستری

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • کارمندان دولت
  • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران فاطمه هداوندخانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از فاطمه هداوندخانیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت فاطمه هداوندخانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه هداوندخانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد فاطمه هداوندخانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت فاطمه هداوندخانی چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه هداوندخانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل فاطمه هداوندخانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب فاطمه هداوندخانی کجا است؟
دکتر فاطمه هداوندخانی 1 مطب در مطب تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل فاطمه هداوندخانی را ببینید.
+
آیا فاطمه هداوندخانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه هداوندخانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
فاطمه هداوندخانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه هداوندخانی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد فاطمه هداوندخانی چه زمانی است؟
دکتر فاطمه هداوندخانی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل فاطمه هداوندخانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از فاطمه هداوندخانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به فاطمه هداوندخانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی فاطمه هداوندخانی 0 از 5 است.

درباره فاطمه هداوندخانیدکتر فاطمه هداوندخانی fatemeh hodavandkhani از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب فاطمه هداوندخانی در تهران، تهرانپارس، چهارراه تیرانداز به سمت شرق، نبش کوچه 121، پلاک 98، طبقه فوقانی فروشگاه شبستری واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب فاطمه هداوندخانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177734456-02177889982-02177889981-02177889983 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام فاطمه هداوندخانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی فاطمه هداوندخانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط فاطمه هداوندخانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از فاطمه هداوندخانی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد فاطمه هداوندخانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.