دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
الهام صیحه ای

الهام صیحه ای

کارشناس گفتاردرمانی

بندرعباس

کد نظام پزشکی

گ 1450
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس گفتاردرمانی

اطلاعات مطب دکتر الهام صیحه ای

آدرس:

بندرعباس، سه راه پلنگ صورتی، روبروی داروخانه دکتر امیری زاده، ساختمان آرش، طبقه سوم

تلفن:09035313868

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به الهام صیحه ای را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران الهام صیحه ای بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

الهام
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام دوستان.دکتر خیلی باتجربه و عالی هستند.من از کارشون واقعا راضی هستم و نتیجه عالی گرفتم...ان شاالله همیشه این خانوم دکتر موفق باشند

معصومه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با حوصله و پر انرژی

حسام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خوب و خوش برخوردی بودند و خوب با بچه ام ارتباط صمیمانه برقرار کردند و از شون راضی ام.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از الهام صیحه ای
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب دکتر الهام صیحه ای
بندرعباس - بندرعباس، سه راه پلنگ صورتی، روبروی داروخانه دکتر امیری زاده، ساختمان آرش، طبقه سوم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت الهام صیحه ای را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر الهام صیحه ای نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد الهام صیحه ای در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت الهام صیحه ای چقدر است؟
هزینه ویزیت الهام صیحه ای با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل الهام صیحه ای می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب الهام صیحه ای کجا است؟
دکتر الهام صیحه ای 1 مطب در مطب دکتر الهام صیحه ای دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل الهام صیحه ای را ببینید.
+
آیا الهام صیحه ای امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر الهام صیحه ای در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
الهام صیحه ای در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر الهام صیحه ای متخصص گفتاردرمانی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد الهام صیحه ای چه زمانی است؟
دکتر الهام صیحه ای از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل الهام صیحه ای در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از الهام صیحه ای چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به الهام صیحه ای رای داده‌اند. میانگین امتیازی الهام صیحه ای 5 از 5 است.
درباره الهام صیحه ای


دکتر الهام صیحه ای dr_elham_sihei از دکترهای متخصص گفتاردرمانی بندرعباس هستند. مطب الهام صیحه ای در بندرعباس، سه راه پلنگ صورتی، روبروی داروخانه دکتر امیری زاده، ساختمان آرش، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب الهام صیحه ای می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09035313868 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام الهام صیحه ای و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی الهام صیحه ای هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط الهام صیحه ای فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از الهام صیحه ای متخصص گفتاردرمانی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گفتاردرمانی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد الهام صیحه ای مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.