دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر طیبه رییسی

دکتر طیبه رییسی

تخصص کودکان و نوزادان

شیراز

کد نظام پزشکی

97366
%100
پیشنهاد(از 18 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر طیبه رییسی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر طیبه رییسی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 18 کاربر)

%100
18 کاربر از 18 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  13 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

نوشین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با حوصله

زیمب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

حرفه ای خوش‌ برخورد

حسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

از همه لحاظ عالی بودن و با حوصله و با اخلاق و مهربان، برای تشخیص بیماری بچه ها هم واقعاً وقت زیادی میزارن.

نادیا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

سارینا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب بودند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر طیبه رییسی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب بلوار میرزای شیرازی
شیراز - شیراز،بلوار میرزای شیرازی، ابتدای تاچارا، جنب کوچه 1، حد فاصل بانک صادرات و درمانگاه صبا، ساختمان لاویج، طبقه اول، واحد2


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر طیبه رییسی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر طیبه رییسی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر طیبه رییسی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر طیبه رییسی چقدر است؟
هزینه ویزیت طیبه رییسی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر طیبه رییسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر طیبه رییسی کجا است؟
دکتر طیبه رییسی 1 مطب در بلوار میرزای شیرازی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر طیبه رییسی را ببینید.
+
آیا دکتر طیبه رییسی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر طیبه رییسی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر طیبه رییسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر طیبه رییسی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر طیبه رییسی چه زمانی است؟
دکتر طیبه رییسی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر طیبه رییسی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر طیبه رییسی چقدر است؟
تا کنون 18 نفر به دکتر طیبه رییسی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر طیبه رییسی 5 از 5 است.
درباره دکتر طیبه رییسی


دکتر طیبه رییسی dr tayebeye raeesi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان شیراز هستند. مطب دکتر طیبه رییسی در شیراز،بلوار میرزای شیرازی، ابتدای تاچارا، جنب کوچه 1، حد فاصل بانک صادرات و درمانگاه صبا، ساختمان لاویج، طبقه اول، واحد2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر طیبه رییسی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136258667-09397629900 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر طیبه رییسی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر طیبه رییسی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر طیبه رییسی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر طیبه رییسی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر طیبه رییسی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.