کد نظام پزشکی

۵۴۲۴۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان
  • فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان

اطلاعات رشت

آدرس:

رشت، خیابان نامجوی، جنب بیمارستان ۱۷ شهریور، ساختمان پارک، طبقه ی دو

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

رشت
ملاحظات

بیماران محترم: هزینه ویزیت بیماران بالای 18سال:130000تومان

هزینه ویزیت بیماران زیر 18 سال:158000تومان می باشد.

دکتر شاهین کوه منایی
دکتر شاهین کوه منایی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شاهین کوه منایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شاهین کوه منایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شاهین کوه منایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شاهین کوه منایی چقدر است؟
هزینه ویزیت شاهین کوه منایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شاهین کوه منایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شاهین کوه منایی کجا است؟
دکتر شاهین کوه منایی 1 مطب در رشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شاهین کوه منایی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شاهین کوه منایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شاهین کوه منایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شاهین کوه منایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شاهین کوه منایی متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شاهین کوه منایی چه زمانی است؟
دکتر شاهین کوه منایی از روز چهارشنبه 26 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شاهین کوه منایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شاهین کوه منایی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر شاهین کوه منایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شاهین کوه منایی 0 از 5 است.

درباره دکتر شاهین کوه منایی

دکتر شاهین کوه منایی dr shahin konmanaei از دکترهای متخصص تخصص کودکان و نوزادان رشت هستند. مطب دکتر شاهین کوه منایی در رشت، خیابان نامجوی، جنب بیمارستان ۱۷ شهریور، ساختمان پارک، طبقه ی دو واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شاهین کوه منایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01333369172 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شاهین کوه منایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شاهین کوه منایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شاهین کوه منایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شاهین کوه منایی تخصص کودکان و نوزادان ، فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شاهین کوه منایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.