%96
پیشنهاد(از 23 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان

اطلاعات رشت

آدرس:

رشت، خیابان نامجوی، جنب بیمارستان ۱۷ شهریور، ساختمان پارک، طبقه ی دو

تلفن:01333369172

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شاهین کوه منایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شاهین کوه منایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 23 کاربر)

%96
22 کاربر از 23 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  12 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

سیدمحمدصدرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک با اخلاق ومسئولیت پذیری هستند . با حساسیت زیاد پرونده پزشکی پسرم را مطالعه فرمودند و برای نتیجه گیری قطعی یه سری آزمایشهای جدید نوشتند.

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

ایشون دکتر حاذق و توانایی هستند و به حرفای مریض خوب گوش میدن و وقت میزارن خدا حفظشون کنه

سعیده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار پزشک خوش اخلاق و آرومی هستن و امیدوارم روند درمانم سریع انجام بشه بسیار مهربان و راه کار های درست به آدم میدن قشنگ درک میکنن بیمارو و حتی بعضی وقتا خارج از درمان مشاوره میدن 🙏🙏🙏🙏

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

در ویزیت اول که پیش ایشون بودم عالی بود

بهنیا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

با سلام پزشک بسیار خوش برخورد و معتمد بودند

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر شاهین کوه منایی
نوبت مطب رشت
رزرو آنلاین نوبت
رشت - رشت، خیابان نامجوی، جنب بیمارستان ۱۷ شهریور، ساختمان پارک، طبقه ی دو
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 30 خرداد ساعت 15:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شاهین کوه منایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شاهین کوه منایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شاهین کوه منایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شاهین کوه منایی چقدر است؟
هزینه ویزیت شاهین کوه منایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شاهین کوه منایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شاهین کوه منایی کجا است؟
دکتر شاهین کوه منایی 1 مطب در رشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شاهین کوه منایی را ببینید.
+
آیا دکتر شاهین کوه منایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شاهین کوه منایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شاهین کوه منایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شاهین کوه منایی متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شاهین کوه منایی چه زمانی است؟
دکتر شاهین کوه منایی از روز سه‌شنبه 30 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شاهین کوه منایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شاهین کوه منایی چقدر است؟
تا کنون 23 نفر به دکتر شاهین کوه منایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شاهین کوه منایی 5 از 5 است.

درباره دکتر شاهین کوه مناییدکتر شاهین کوه منایی dr shahin konmanaei از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان رشت هستند. مطب دکتر شاهین کوه منایی در رشت، خیابان نامجوی، جنب بیمارستان ۱۷ شهریور، ساختمان پارک، طبقه ی دو واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شاهین کوه منایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01333369172 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شاهین کوه منایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شاهین کوه منایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شاهین کوه منایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شاهین کوه منایی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شاهین کوه منایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.