دکتر سید محمد موسوی پور

دکتر سید محمد موسوی پور

تخصص پوست، مو و زیبایی

شیراز
%۸۴
پیشنهاد(از ۶ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی پوست ومووزیبایی ولیزر جراحی پوست وکاشت مو

درمان انواع لیزرهای پوست ومو، جراحی های پوست وکاشت مو

در مطب کرایو تراپی، کوتر، تزریق ژل، بوتاکس انجام می شود

همکاری با مرکز لیزر، جراحی وکاشت موی پارس شیراز

کد نظام پزشکی

۱۹۵۹۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، بین بیست متری و فلسطین، مجاور بانک سامان، ساختمان آراد، طبقه 5، واحد 17

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر سید محمد موسوی پور بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۶ کاربر)

%۸۴
۵ کاربر از ۶ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
دکتر سید محمد موسوی پور
دکتر سید محمد موسوی پور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید محمد موسوی پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید محمد موسوی پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید محمد موسوی پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید محمد موسوی پور چقدر است؟
هزینه ویزیت سید محمد موسوی پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد موسوی پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید محمد موسوی پور کجا است؟
دکتر سید محمد موسوی پور 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید محمد موسوی پور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید محمد موسوی پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد موسوی پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید محمد موسوی پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید محمد موسوی پور متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید محمد موسوی پور چه زمانی است؟
دکتر سید محمد موسوی پور از روز چهارشنبه 26 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد موسوی پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید محمد موسوی پور چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر سید محمد موسوی پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید محمد موسوی پور 5 از 5 است.

درباره دکتر سید محمد موسوی پور

دکتر سید محمد موسوی پور dr seyyed mohammad mosavi از دکترهای متخصص تخصص پوست، مو و زیبایی شیراز هستند. مطب دکتر سید محمد موسوی پور در شیراز، خیابان زند، بین بیست متری و فلسطین، مجاور بانک سامان، ساختمان آراد، طبقه 5، واحد 17 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید محمد موسوی پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132318207,07132318206 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید محمد موسوی پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید محمد موسوی پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید محمد موسوی پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید محمد موسوی پور تخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید محمد موسوی پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.