دکتر سید محمدحسین موسوی نیک

دکتر سید محمدحسین موسوی نیک

تخصص چشم پزشکی

مشهد

کد نظام پزشکی

21764
%100
پیشنهاد(از 44 کاربر)

درباره‌پزشک

جراح و متخصص بیماری های چشم

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان احمد آباد

آدرس:

مشهد، خیابان احمداباد، خیابان عارف، نبش عارف 5 ساختمان 17 طبقه سوم 

تلفن:05138435332

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید محمدحسین موسوی نیک را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید محمدحسین موسوی نیک بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 44 کاربر)

%100
44 کاربر از 44 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  9 نفر
 • 45-90 دقیقه
  14 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  17 نفر

نظرات

فخرالسادات
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی

مرتضی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

ایشان بسیار مجرب هستند از ۲۰ سال قبل میشناسمشان

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

با صبر و حوصله معاینه می‌کنند

سید مصطفی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار باتجربه و ایشون چندین عمل سخت سالها پیش برای مادرم انجام دادند که در مشهد دکتر دیگری انجام نمیدادند ،بسیار خبره، مهربان و باوجدان هستند، برای ایشان بهترینها و سلامتی آرزومندم

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سید محمدحسین موسوی نیک
نوبت مطب خیابان احمد آباد
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، خیابان احمداباد، خیابان عارف، نبش عارف 5 ساختمان 17 طبقه سوم 
اولین نوبت خالی: شنبه 9 دی ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید محمدحسین موسوی نیک را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید محمدحسین موسوی نیک نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید محمدحسین موسوی نیک در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید محمدحسین موسوی نیک چقدر است؟
هزینه ویزیت سید محمدحسین موسوی نیک با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمدحسین موسوی نیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید محمدحسین موسوی نیک کجا است؟
دکتر سید محمدحسین موسوی نیک 1 مطب در مطب خیابان احمد آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید محمدحسین موسوی نیک را ببینید.
+
آیا دکتر سید محمدحسین موسوی نیک امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمدحسین موسوی نیک در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید محمدحسین موسوی نیک در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید محمدحسین موسوی نیک متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید محمدحسین موسوی نیک چه زمانی است؟
دکتر سید محمدحسین موسوی نیک از روز شنبه 9 دی بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمدحسین موسوی نیک در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید محمدحسین موسوی نیک چقدر است؟
تا کنون 44 نفر به دکتر سید محمدحسین موسوی نیک رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید محمدحسین موسوی نیک 5 از 5 است.

درباره دکتر سید محمدحسین موسوی نیکدکتر سید محمدحسین موسوی نیک dr seyed mohammad hosein musavi nik از دکترهای متخصص چشم پزشکی مشهد هستند. مطب دکتر سید محمدحسین موسوی نیک در مشهد، خیابان احمداباد، خیابان عارف، نبش عارف 5 ساختمان 17 طبقه سوم  واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید محمدحسین موسوی نیک می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138435332 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید محمدحسین موسوی نیک و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید محمدحسین موسوی نیک هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید محمدحسین موسوی نیک فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید محمدحسین موسوی نیک متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید محمدحسین موسوی نیک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.