سپیده مکارم

سپیده مکارم

کارشناس ارشد روانشناسی

شیراز

کد نظام پزشکی

5803
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

مشاوره پیش از ازدواج، مسایل ارتباطی، مشکلات خانوادگی، درمان اضطراب، وسواس، افسردگی، مشکلات جنسی، زوج درمانی، خانواده درمانی، تست هوش، شخصیت

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان معالی آباد

آدرس:

شیراز، خیابان معالی آباد، روبری پارک ملت، طبقه فوقانی بانک مسکن، ساختمان طوبی 3، طبقه چهارم، واحد8

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

افتخارات

رتبه ی اول کارشناسی و کارشناسی ارشد روان شناسی بالینی دانشگاه شیراز، دریافت تقدیر نامه همکاری و مشاوره از مرکز مشاوره دانشگاه شیراز

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به سپیده مکارم را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران سپیده مکارم بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

عبدالحسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکترباتجربه وخوب ورعایت ادب ونزاکت

انتخاب نوع نوبت‌گیری از سپیده مکارم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت سپیده مکارم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سپیده مکارم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سپیده مکارم در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت سپیده مکارم چقدر است؟
هزینه ویزیت سپیده مکارم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سپیده مکارم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب سپیده مکارم کجا است؟
دکتر سپیده مکارم 1 مطب در مطب خیابان معالی آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل سپیده مکارم را ببینید.
+
آیا سپیده مکارم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سپیده مکارم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
سپیده مکارم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سپیده مکارم متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد سپیده مکارم چه زمانی است؟
دکتر سپیده مکارم از روز یکشنبه 9 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل سپیده مکارم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از سپیده مکارم چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به سپیده مکارم رای داده‌اند. میانگین امتیازی سپیده مکارم 5 از 5 است.

درباره سپیده مکارمدکتر سپیده مکارم dr sepideh makarem از دکترهای متخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب سپیده مکارم در شیراز، خیابان معالی آباد، روبری پارک ملت، طبقه فوقانی بانک مسکن، ساختمان طوبی 3، طبقه چهارم، واحد8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب سپیده مکارم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136244648,07136244649 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام سپیده مکارم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی سپیده مکارم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط سپیده مکارم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از سپیده مکارم متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد سپیده مکارم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.