راضیه خطیبی نژاد

راضیه خطیبی نژاد

کارشناس تغذیه

شیراز
%100
پیشنهاد(از 6 کاربر)

درباره‌ی پزشک

مشاور تغذیه و رژیم درمانی، رژیم دوران بارداری، دیابت، بیماران قلبی و فشار خون، رشد و تغذیه کودکان و نوجوانان

کد نظام پزشکی

ت1775

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس تغذیه

اطلاعات مطب زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، بیست متری سینماسعدی، بعد از بیمارستان سعدی، ساختمان پزشکی پارسیان، طبقه 4

تلفن:07132362770

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به راضیه خطیبی نژاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران راضیه خطیبی نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%100
6 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب زند

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با راضیه خطیبی نژاد، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

راضیه خطیبی نژاد
راضیه خطیبی نژاد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت راضیه خطیبی نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر راضیه خطیبی نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد راضیه خطیبی نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت راضیه خطیبی نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت راضیه خطیبی نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل راضیه خطیبی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب راضیه خطیبی نژاد کجا است؟
دکترراضیه خطیبی نژاد مطب زند مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب راضیه خطیبی نژاد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا راضیه خطیبی نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر راضیه خطیبی نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
راضیه خطیبی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر راضیه خطیبی نژاد متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد راضیه خطیبی نژاد چه زمانی است؟
دکتر راضیه خطیبی نژاد از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل راضیه خطیبی نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از راضیه خطیبی نژاد چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به راضیه خطیبی نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی راضیه خطیبی نژاد 5 از 5 است.

درباره راضیه خطیبی نژاددکترراضیه خطیبی نژاد dr raziyeh khatibinezhad از دکترهای متخصص تغذیه شیراز هستند. مطب راضیه خطیبی نژاد در شیراز، خیابان زند، بیست متری سینماسعدی، بعد از بیمارستان سعدی، ساختمان پزشکی پارسیان، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب راضیه خطیبی نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132362770 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام راضیه خطیبی نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی راضیه خطیبی نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط راضیه خطیبی نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از راضیه خطیبی نژاد متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد راضیه خطیبی نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.