%۱۰۰
پیشنهاد(از ۷ کاربر)

کد نظام پزشکی

۸۱۰۸۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)

اطلاعات مطب پونک

آدرس:

تهران، پونک، ابتدای اشرفی اصفهانی، کوچه گلزار سوم، پلاک1، طبقه سوم، واحد6

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد سفیدزاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد سفیدزاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۷ کاربر)

%۱۰۰
۷ کاربر از ۷ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب پونک
دکتر محمد سفیدزاده
دکتر محمد سفیدزاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد سفیدزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد سفیدزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد سفیدزاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد سفیدزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد سفیدزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد سفیدزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد سفیدزاده کجا است؟
دکتر محمد سفیدزاده 1 مطب در مطب پونک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمد سفیدزاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمد سفیدزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد سفیدزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد سفیدزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد سفیدزاده متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد سفیدزاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمد سفیدزاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد سفیدزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد سفیدزاده چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر محمد سفیدزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد سفیدزاده 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد سفیدزادهدکتر محمد سفیدزاده dr mohammad sefidzadeh از دکترهای متخصص فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) تهران هستند. مطب دکتر محمد سفیدزاده در تهران، پونک، ابتدای اشرفی اصفهانی، کوچه گلزار سوم، پلاک1، طبقه سوم، واحد6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد سفیدزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144625873 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد سفیدزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد سفیدزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد سفیدزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد سفیدزاده فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد سفیدزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.