دکتر حامد خواجه وندی

دکتر حامد خواجه وندی

پزشک عمومی

کرج

کد نظام پزشکی

182516

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب طالقانی

آدرس:

کرج، چهارراه طالقانی، به سمت میدان شهدا، برج حکیم، طبقه ششم

تلفن:02632407394

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حامد خواجه وندی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حامد خواجه وندی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب طالقانی
کرج - کرج، چهارراه طالقانی، به سمت میدان شهدا، برج حکیم، طبقه ششم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حامد خواجه وندی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حامد خواجه وندی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حامد خواجه وندی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حامد خواجه وندی چقدر است؟
هزینه ویزیت حامد خواجه وندی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حامد خواجه وندی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حامد خواجه وندی کجا است؟
دکتر حامد خواجه وندی 1 مطب در مطب طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حامد خواجه وندی را ببینید.
+
آیا دکتر حامد خواجه وندی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حامد خواجه وندی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حامد خواجه وندی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حامد خواجه وندی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حامد خواجه وندی چه زمانی است؟
دکتر حامد خواجه وندی از روز دوشنبه 8 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حامد خواجه وندی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حامد خواجه وندی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر حامد خواجه وندی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حامد خواجه وندی 0 از 5 است.
درباره دکتر حامد خواجه وندی


دکتر حامد خواجه وندی dr hamed khajehvandi از دکترهای متخصص عمومی کرج هستند. مطب دکتر حامد خواجه وندی در کرج، چهارراه طالقانی، به سمت میدان شهدا، برج حکیم، طبقه ششم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حامد خواجه وندی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632407394 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حامد خواجه وندی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حامد خواجه وندی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حامد خواجه وندی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حامد خواجه وندی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حامد خواجه وندی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.