دکتر کیوان فیروزفر

دکتر کیوان فیروزفر

تخصص گوش، حلق و بینی

کرج

کد نظام پزشکی

33167
%79
پیشنهاد(از 23 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر کیوان فیروزفر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر کیوان فیروزفر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 23 کاربر)

%79
18 کاربر از 23 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  22 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

شهلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عدم رضایت از برخورد،بدون پاسخ به سوال

معصومه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

سحر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

وقت کافی نگذاشتند.

وحید
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی دکتر باتجربه ای هستند من که خیلی راضی هستم.

نجمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خبره و باسوادی هستن

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر کیوان فیروزفر
نوبت مطب طالقانی
رزرو آنلاین نوبت
کرج - کرج، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، جنب بانک سپه، کوچه روزبان، ساختمان ایران زمین
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 10:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر کیوان فیروزفر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر کیوان فیروزفر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر کیوان فیروزفر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر کیوان فیروزفر چقدر است؟
هزینه ویزیت کیوان فیروزفر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر کیوان فیروزفر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر کیوان فیروزفر کجا است؟
دکتر کیوان فیروزفر 1 مطب در مطب طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر کیوان فیروزفر را ببینید.
+
آیا دکتر کیوان فیروزفر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر کیوان فیروزفر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر کیوان فیروزفر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر کیوان فیروزفر متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر کیوان فیروزفر چه زمانی است؟
دکتر کیوان فیروزفر از روز یکشنبه 21 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر کیوان فیروزفر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر کیوان فیروزفر چقدر است؟
تا کنون 23 نفر به دکتر کیوان فیروزفر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر کیوان فیروزفر 4 از 5 است.

درباره دکتر کیوان فیروزفردکتر کیوان فیروزفر dr keyvan firoozfar از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی کرج هستند. مطب دکتر کیوان فیروزفر در کرج، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، جنب بانک سپه، کوچه روزبان، ساختمان ایران زمین واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر کیوان فیروزفر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632224838 , 09301259421 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر کیوان فیروزفر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر کیوان فیروزفر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر کیوان فیروزفر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر کیوان فیروزفر متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر کیوان فیروزفر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.