دکتر ولی الله شیرمحمدی

دکتر ولی الله شیرمحمدی

تخصص پزشکی هسته‌ای

کرج

کد نظام پزشکی

26657
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پزشکی هسته‌ای

اطلاعات مطب طالقانی

آدرس:

کرج، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، اول پل زیرگذر، جنب بانک سپه، ساختمان پزشکان پردیس

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ولی الله شیرمحمدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ولی الله شیرمحمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

ایشون هم مثل بقیه کادر درمان خیلی خوب بودن و تو کارشون واقعا تبحر داشتند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر ولی الله شیرمحمدی
نوبت مطب طالقانی
رزرو آنلاین نوبت
کرج - کرج، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، اول پل زیرگذر، جنب بانک سپه، ساختمان پزشکان پردیس
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 16:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ولی الله شیرمحمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ولی الله شیرمحمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ولی الله شیرمحمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ولی الله شیرمحمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت ولی الله شیرمحمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ولی الله شیرمحمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ولی الله شیرمحمدی کجا است؟
دکتر ولی الله شیرمحمدی 1 مطب در مطب طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ولی الله شیرمحمدی را ببینید.
+
آیا دکتر ولی الله شیرمحمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ولی الله شیرمحمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ولی الله شیرمحمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ولی الله شیرمحمدی متخصص پزشکی هسته‌ای هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ولی الله شیرمحمدی چه زمانی است؟
دکتر ولی الله شیرمحمدی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ولی الله شیرمحمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ولی الله شیرمحمدی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر ولی الله شیرمحمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ولی الله شیرمحمدی 5 از 5 است.

درباره دکتر ولی الله شیرمحمدیدکتر ولی الله شیرمحمدی dr valiollah shirmohammadi از دکترهای متخصص پزشکی هسته‌ای کرج هستند. مطب دکتر ولی الله شیرمحمدی در کرج، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، اول پل زیرگذر، جنب بانک سپه، ساختمان پزشکان پردیس واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ولی الله شیرمحمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632228626-02632248086 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ولی الله شیرمحمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ولی الله شیرمحمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ولی الله شیرمحمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ولی الله شیرمحمدی متخصص پزشکی هسته‌ای نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پزشکی هسته‌ای در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ولی الله شیرمحمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.