دکتر علیرضا خطایی

دکتر علیرضا خطایی

تخصص چشم پزشکی

کرج
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۳ کاربر)

کد نظام پزشکی

۷۶۸۰۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب طالقانی

آدرس:

کرج، چهارراه طالقانی به سمت میدان شهدا، بعد از پل زیرگذر، ساختمان حکیم، طبقه2، واحد22

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا خطایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا خطایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳ کاربر)

%۱۰۰
۳ کاربر از ۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب طالقانی
دکتر علیرضا خطایی
دکتر علیرضا خطایی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا خطایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا خطایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا خطایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا خطایی چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا خطایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا خطایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا خطایی کجا است؟
دکتر علیرضا خطایی 1 مطب در مطب طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علیرضا خطایی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا خطایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا خطایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا خطایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا خطایی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا خطایی چه زمانی است؟
دکتر علیرضا خطایی از روز یکشنبه 17 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا خطایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا خطایی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر علیرضا خطایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا خطایی 5 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا خطاییدکتر علیرضا خطایی dr alireza khataeei از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی کرج هستند. مطب دکتر علیرضا خطایی در کرج، چهارراه طالقانی به سمت میدان شهدا، بعد از پل زیرگذر، ساختمان حکیم، طبقه2، واحد22 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا خطایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632219105 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا خطایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا خطایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا خطایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا خطایی تخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا خطایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.