دکتر زهرا رضایی

دکتر زهرا رضایی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

دماوند

کد نظام پزشکی

130559

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب گیلانوند

آدرس:

دماوند، گیلاوند، بلوار شهید بهشتی، خیابان زنبق 3، ساختمان پزشکان یاس، طبقه اول، واحد 4

تلفن:09031726030

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا رضایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر زهرا رضایی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب گیلانوند
دماوند - دماوند، گیلاوند، بلوار شهید بهشتی، خیابان زنبق 3، ساختمان پزشکان یاس، طبقه اول، واحد 4


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا رضایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا رضایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا رضایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا رضایی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا رضایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا رضایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا رضایی کجا است؟
دکتر زهرا رضایی 1 مطب در مطب گیلانوند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زهرا رضایی را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا رضایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا رضایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا رضایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا رضایی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا رضایی چه زمانی است؟
دکتر زهرا رضایی از روز چهارشنبه 17 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا رضایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا رضایی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر زهرا رضایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا رضایی 0 از 5 است.
درباره دکتر زهرا رضایی


دکتر زهرا رضایی dr zahra rezaeii از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) دماوند هستند. مطب دکتر زهرا رضایی در دماوند، گیلاوند، بلوار شهید بهشتی، خیابان زنبق 3، ساختمان پزشکان یاس، طبقه اول، واحد 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا رضایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09031726030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا رضایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا رضایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا رضایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا رضایی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا رضایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.