دکتر سید عباس شجاعی

دکتر سید عباس شجاعی

تخصص چشم پزشکی

بورد تخصص ناسیونال
مشهد

کد نظام پزشکی

27654
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات احمداباد

آدرس:

مشهد ،احمداباد ،بین احمداباد 7 و 9 ،ساختمان 131

تلفن:05138445982

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید عباس شجاعی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید عباس شجاعی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

ابوالفضل
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

چشمم کیست داشت و بینظیر تخلیه ش کردن... عالی بود کارشون

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سید عباس شجاعی
نوبت مطب احمداباد
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد ،احمداباد ،بین احمداباد 7 و 9 ،ساختمان 131

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو105,000 تومان
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 22:00
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
راهنمای مشاورۀ متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل105,000 تومان
مشاوره بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید عباس شجاعی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید عباس شجاعی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید عباس شجاعی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید عباس شجاعی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید عباس شجاعی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید عباس شجاعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید عباس شجاعی کجا است؟
دکتر سید عباس شجاعی 1 مطب در احمداباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید عباس شجاعی را ببینید.
+
آیا دکتر سید عباس شجاعی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید عباس شجاعی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید عباس شجاعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید عباس شجاعی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید عباس شجاعی چه زمانی است؟
دکتر سید عباس شجاعی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید عباس شجاعی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید عباس شجاعی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سید عباس شجاعی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید عباس شجاعی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید عباس شجاعیدکتر سید عباس شجاعی dr seyed abbas shojaee از دکترهای متخصص چشم پزشکی مشهد هستند. مطب دکتر سید عباس شجاعی در مشهد ،احمداباد ،بین احمداباد 7 و 9 ،ساختمان 131 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید عباس شجاعی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138445982 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید عباس شجاعی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید عباس شجاعی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید عباس شجاعی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید عباس شجاعی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید عباس شجاعی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.