دکتر حسین تولایی

دکتر حسین تولایی

پزشک عمومی

مشهد

کد نظام پزشکی

61877

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات درمانگاه حضرت قائم

آدرس:

مشهد ،تقاطع پیروزی وهفت تیر ،درمانگاه حضرت قائم

تلفن:05138694000

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسین تولایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حسین تولایی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب درمانگاه حضرت قائم
مشهد - مشهد ،تقاطع پیروزی وهفت تیر ،درمانگاه حضرت قائم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسین تولایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین تولایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسین تولایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسین تولایی چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین تولایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین تولایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسین تولایی کجا است؟
دکتر حسین تولایی 1 مطب در درمانگاه حضرت قائم دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حسین تولایی را ببینید.
+
آیا دکتر حسین تولایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین تولایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسین تولایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین تولایی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسین تولایی چه زمانی است؟
دکتر حسین تولایی از روز دوشنبه 8 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین تولایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسین تولایی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر حسین تولایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسین تولایی 0 از 5 است.
درباره دکتر حسین تولایی


دکتر حسین تولایی dr hossein tavalaee از دکترهای متخصص عمومی مشهد هستند. مطب دکتر حسین تولایی در مشهد ،تقاطع پیروزی وهفت تیر ،درمانگاه حضرت قائم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسین تولایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138694000 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین تولایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسین تولایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسین تولایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسین تولایی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسین تولایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.