دکتر محمدرضا عزیزی اصل

دکتر محمدرضا عزیزی اصل

تخصص کودکان و نوزادان

تهران

کد نظام پزشکی

93639

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب جنت آباد مرکزی

آدرس:

جنت آبادمرکزی، ۲۰متری گلستان، کوچه شهیدشجاعی، پلاک ۶۵، زنگ وسط

تلفن:02144401969

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا عزیزی اصل بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمدرضا عزیزی اصل
نوبت مطب جنت آباد مرکزی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - جنت آبادمرکزی، ۲۰متری گلستان، کوچه شهیدشجاعی، پلاک ۶۵، زنگ وسط

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا عزیزی اصل را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا عزیزی اصل نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا عزیزی اصل در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا عزیزی اصل چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا عزیزی اصل با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا عزیزی اصل می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا عزیزی اصل کجا است؟
دکتر محمدرضا عزیزی اصل 1 مطب در مطب جنت آباد مرکزی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدرضا عزیزی اصل را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا عزیزی اصل امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا عزیزی اصل در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا عزیزی اصل در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا عزیزی اصل متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا عزیزی اصل چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا عزیزی اصل تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا عزیزی اصل در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا عزیزی اصل چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمدرضا عزیزی اصل رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا عزیزی اصل 0 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا عزیزی اصلدکتر محمدرضا عزیزی اصل dr mohammad reza azizi asl از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر محمدرضا عزیزی اصل در جنت آبادمرکزی، ۲۰متری گلستان، کوچه شهیدشجاعی، پلاک ۶۵، زنگ وسط واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا عزیزی اصل می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144401969 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا عزیزی اصل و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا عزیزی اصل هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا عزیزی اصل فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا عزیزی اصل متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا عزیزی اصل مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.