4.4 (23 نظر)
٪87 پیشنهاد کاربران
702 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر حمید شایانی نسب

مطب طالقانی
آدرس: کرج - کرج، چهارراه طالقانی، ابتدای طالقانی جنوبی، نرسیده به ایستگاه درختی، ابتدای کوچه مصطفی خمینی، ساختمان پزشکان طالقانی، طبقه پنجم
اولین نوبت آزاد:امروز | 18:30

آدرس مطب دکتر حمید شایانی نسب

مطب طالقانی
آدرس:
کرج، چهارراه طالقانی، ابتدای طالقانی جنوبی، نرسیده به ایستگاه درختی، ابتدای کوچه مصطفی خمینی، ساختمان پزشکان طالقانی، طبقه پنجم

نظرات درباره دکتر حمید شایانی نسب

4.4
از 23 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%87
پیشنهاد کاربران
زری(1403/04/30)
نوبت دهی مطب
(1403/04/30)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
علت مراجعه : سنگ کلیه
کاربر دکترتو(1403/04/27)
نوبت دهی مطب
(1403/04/27)
این پزشک را پیشنهاد نمیکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
اصلا توجهی به تایم گرفته شده نداشتن
ابراهیم(1403/03/08)
(1403/03/08)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
سنگ در حالب داشتم عمل بدون جراحی کردن خوب شدم.ازشون سپاس گزارم
میثم(1403/02/30)
نوبت دهی مطب
(1403/02/30)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
علت مراجعه: سنگ کلیه
میثم(1403/02/30)
نوبت دهی مطب
(1403/02/30)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
علت مراجعه: سنگ کلیه
کاربر دکترتو(1403/02/20)
نوبت دهی مطب
(1403/02/20)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
بسیار عالی

سوالات متداول راجع به دکتر حمید شایانی نسب

چطور می‌توانم نوبت دکتر حمید شایانی نسب را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمید شایانی نسب نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمید شایانی نسب در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر حمید شایانی نسب چقدر است؟
هزینه ویزیت حمید شایانی نسب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمید شایانی نسب می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر حمید شایانی نسب کجا است؟
دکتر حمید شایانی نسب 1 مطب در مطب طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حمید شایانی نسب را ببینید.
آیا دکتر حمید شایانی نسب امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمید شایانی نسب در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر حمید شایانی نسب در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمید شایانی نسب متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمید شایانی نسب چه زمانی است؟
دکتر حمید شایانی نسب از روز فردا بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حمید شایانی نسب در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمید شایانی نسب چقدر است؟
تا کنون 23 نفر به دکتر حمید شایانی نسب رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمید شایانی نسب 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر حمید شایانی نسبدکتر حمید شایانی نسب dr hamid shayani nasab از دکترهای متخصص جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی) کرج هستند. مطب دکتر حمید شایانی نسب در کرج، چهارراه طالقانی، ابتدای طالقانی جنوبی، نرسیده به ایستگاه درختی، ابتدای کوچه مصطفی خمینی، ساختمان پزشکان طالقانی، طبقه پنجم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمید شایانی نسب می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632718703-02632704785 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمید شایانی نسب و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمید شایانی نسب هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمید شایانی نسب فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمید شایانی نسب متخصص جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمید شایانی نسب مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.