فاطمه عنایتی طایبی

فاطمه عنایتی طایبی

کارشناس ارشد روانشناسی

مشهد

کد نظام پزشکی

ر-27969

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات فکوری

آدرس:

مشهد ،فکوری 8 ،ویلای 1

تلفن:05138689777

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران فاطمه عنایتی طایبی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از فاطمه عنایتی طایبی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب فکوری
مشهد - مشهد ،فکوری 8 ،ویلای 1


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت فاطمه عنایتی طایبی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه عنایتی طایبی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد فاطمه عنایتی طایبی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت فاطمه عنایتی طایبی چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه عنایتی طایبی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل فاطمه عنایتی طایبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب فاطمه عنایتی طایبی کجا است؟
دکتر فاطمه عنایتی طایبی 1 مطب در فکوری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل فاطمه عنایتی طایبی را ببینید.
+
آیا فاطمه عنایتی طایبی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه عنایتی طایبی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
فاطمه عنایتی طایبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه عنایتی طایبی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد فاطمه عنایتی طایبی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه عنایتی طایبی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل فاطمه عنایتی طایبی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از فاطمه عنایتی طایبی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به فاطمه عنایتی طایبی رای داده‌اند. میانگین امتیازی فاطمه عنایتی طایبی 0 از 5 است.
درباره فاطمه عنایتی طایبی


دکتر فاطمه عنایتی طایبی fatemeh enayati taebi از دکترهای متخصص روانشناسی مشهد هستند. مطب فاطمه عنایتی طایبی در مشهد ،فکوری 8 ،ویلای 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب فاطمه عنایتی طایبی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138689777 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام فاطمه عنایتی طایبی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی فاطمه عنایتی طایبی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط فاطمه عنایتی طایبی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از فاطمه عنایتی طایبی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد فاطمه عنایتی طایبی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.