کد نظام پزشکی

۴۷۰۳۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی
  • فلوشیپ آنکولوژی و سرطان زنان

اطلاعات قارن

آدرس:

ساری ،خیابان قارن ، ساختمان کسری ، طبقه دوم

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زینب نظری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

قارن
ملاحظات

درحال حاضر نوبت گیری اینترنتی این پزشک فعال نمی باشد.  

دکتر زینب نظری
دکتر زینب نظری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زینب نظری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زینب نظری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زینب نظری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زینب نظری چقدر است؟
هزینه ویزیت زینب نظری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زینب نظری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زینب نظری کجا است؟
دکتر زینب نظری 1 مطب در قارن دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر زینب نظری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر زینب نظری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زینب نظری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زینب نظری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زینب نظری متخصص زنان، زایمان و نازایی و آنکولوژی و سرطان زنان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زینب نظری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر زینب نظری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر زینب نظری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زینب نظری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر زینب نظری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زینب نظری 0 از 5 است.

درباره دکتر زینب نظریدکتر زینب نظری dr zeinab nazari از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی ساری هستند. مطب دکتر زینب نظری در ساری ،خیابان قارن ، ساختمان کسری ، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زینب نظری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01133312027 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زینب نظری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زینب نظری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زینب نظری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زینب نظری تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زینب نظری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.