%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فلوشیپ آنکولوژی و سرطان زنان
 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان شمس آبادی

آدرس:

اصفهان، خیابان شمس آبادی، چهارراه عباس آباد، نبش خیابان عباس آباد، ساختمان ملک، طبقه 4

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم ناظمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم ناظمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

زهره
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام دوستان ،هرچی از خوبی خانم دکتر بگم کم گفتم،علم ودانش بالایی دارند ،اخلاق عالی من پیش ایشون عمل انجام دادم و الان واقعا راضی هستم مرسی ازشون.

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خانم دکتر بسیار دلسوز و صبور مهربان هستند و پیگیر بیماری بیمارشون هستن تا درمان شوند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مریم ناظمی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم ناظمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم ناظمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم ناظمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم ناظمی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم ناظمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم ناظمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم ناظمی کجا است؟
دکتر مریم ناظمی 1 مطب در مطب خیابان شمس آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مریم ناظمی را ببینید.
+
آیا دکتر مریم ناظمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم ناظمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم ناظمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم ناظمی متخصص آنکولوژی و سرطان زنان و زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم ناظمی چه زمانی است؟
دکتر مریم ناظمی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم ناظمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم ناظمی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر مریم ناظمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم ناظمی 5 از 5 است.

درباره دکتر مریم ناظمیدکتر مریم ناظمی dr maryam nazemi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی اصفهان هستند. مطب دکتر مریم ناظمی در اصفهان، خیابان شمس آبادی، چهارراه عباس آباد، نبش خیابان عباس آباد، ساختمان ملک، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم ناظمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132372779 , 09393034673 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم ناظمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم ناظمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم ناظمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم ناظمی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم ناظمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.