دکتر علیرضا غریب پور

دکتر علیرضا غریب پور

کد نظام پزشکی: 64406
5 (2 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر علیرضا غریب پور

امام خمینی
آدرس: رشت - رشت ،خیابان امام خمینی ، اردکوبی ، ساختمان ارسن ، کلینیک گوارش و کبد گیلان
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.
پزشکان جایگزین با تخصص مشابه
پیشنهاد شده توسط کاربران دکترِتو
دکتر صبا فخریه اصل
دکتر صبا فخریه اصل
داخلی
5
(16 نظر)
420 نوبت موفق
رشت
اولین نوبت آزاد مطب:فردا
دکتر مصطفی اسدیان
دکتر مصطفی اسدیان
داخلی
5
(35 نظر)
499 نوبت موفق
رشت
اولین نوبت آزاد مطب:30 تیر 1403
دکتر علی عرفانی کریم زاده طوسی
دکتر علی عرفانی کریم زاده طوسی
داخلی
5
(16 نظر)
358 نوبت موفق
رشت
اولین نوبت آزاد مطب:فردا

آدرس مطب دکتر علیرضا غریب پور

امام خمینی
آدرس:
رشت ،خیابان امام خمینی ، اردکوبی ، ساختمان ارسن ، کلینیک گوارش و کبد گیلان
تلفن:

نظرات درباره دکتر علیرضا غریب پور

5
از 2 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
فرشته(1403/03/18)
(1403/03/18)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
خیلی دکتر خوبین
قاسم(1401/09/27)
(1401/09/27)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
عالی

سوالات متداول راجع به دکتر علیرضا غریب پور

چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا غریب پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا غریب پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا غریب پور در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر علیرضا غریب پور چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا غریب پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا غریب پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر علیرضا غریب پور کجا است؟
دکتر علیرضا غریب پور 1 مطب در امام خمینی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علیرضا غریب پور را ببینید.
آیا دکتر علیرضا غریب پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا غریب پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر علیرضا غریب پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا غریب پور متخصص داخلی و گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا غریب پور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا غریب پور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا غریب پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا غریب پور چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر علیرضا غریب پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا غریب پور 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر علیرضا غریب پوردکتر علیرضا غریب پور dr alireza gharibpour از دکترهای متخصص داخلی رشت هستند. مطب دکتر علیرضا غریب پور در رشت ،خیابان امام خمینی ، اردکوبی ، ساختمان ارسن ، کلینیک گوارش و کبد گیلان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا غریب پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01333346401 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا غریب پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا غریب پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا غریب پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا غریب پور متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا غریب پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.