دکتر محمدرضا احصایی

دکتر محمدرضا احصایی

تخصص جراحی مغز و اعصاب

مشهد

کد نظام پزشکی

23019
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات احمدآباد

آدرس:

مشهد ،خیابان احمد آباد ،خیابان قائم ، نبش قائم 18

تلفن:05138459892

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا احصایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا احصایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدرضا احصایی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب احمدآباد
مشهد - مشهد ،خیابان احمد آباد ،خیابان قائم ، نبش قائم 18


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا احصایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا احصایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا احصایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا احصایی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا احصایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا احصایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا احصایی کجا است؟
دکتر محمدرضا احصایی 1 مطب در احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدرضا احصایی را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا احصایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا احصایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا احصایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا احصایی متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا احصایی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا احصایی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا احصایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا احصایی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محمدرضا احصایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا احصایی 5 از 5 است.
درباره دکتر محمدرضا احصایی


دکتر محمدرضا احصایی dr mohammadreza ahsaee از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب مشهد هستند. مطب دکتر محمدرضا احصایی در مشهد ،خیابان احمد آباد ،خیابان قائم ، نبش قائم 18 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا احصایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138459892 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا احصایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا احصایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا احصایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا احصایی متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا احصایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.