دکتر مهرانگیز کابلی باغ سیاهی

دکتر مهرانگیز کابلی باغ سیاهی

تخصص گوش، حلق و بینی

مشهد

کد نظام پزشکی

91281

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات احمدآباد

آدرس:

مشهد ،احمداباد ،عا رف ۲ ،ساختمان سپهر ،جنب ام ار ای عارف ،طبقه منهای یک

تلفن:05138447245

بیمه‌های طرف قرارداد

  • نیروهای مسلح
  • تامین اجتماعی
  • بانک سپه
  • بانک تجارت
  • دانا
  • سینا
  • صدا و سیما
  • بانک صادرات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهرانگیز کابلی باغ سیاهی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهرانگیز کابلی باغ سیاهی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب احمدآباد
مشهد - مشهد ،احمداباد ،عا رف ۲ ،ساختمان سپهر ،جنب ام ار ای عارف ،طبقه منهای یک


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهرانگیز کابلی باغ سیاهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهرانگیز کابلی باغ سیاهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهرانگیز کابلی باغ سیاهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهرانگیز کابلی باغ سیاهی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهرانگیز کابلی باغ سیاهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرانگیز کابلی باغ سیاهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهرانگیز کابلی باغ سیاهی کجا است؟
دکتر مهرانگیز کابلی باغ سیاهی 1 مطب در احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهرانگیز کابلی باغ سیاهی را ببینید.
+
آیا دکتر مهرانگیز کابلی باغ سیاهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهرانگیز کابلی باغ سیاهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهرانگیز کابلی باغ سیاهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهرانگیز کابلی باغ سیاهی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهرانگیز کابلی باغ سیاهی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مهرانگیز کابلی باغ سیاهی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرانگیز کابلی باغ سیاهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهرانگیز کابلی باغ سیاهی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مهرانگیز کابلی باغ سیاهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهرانگیز کابلی باغ سیاهی 0 از 5 است.
درباره دکتر مهرانگیز کابلی باغ سیاهی


دکتر مهرانگیز کابلی باغ سیاهی dr mehrangiz kaboli bagh siahi از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی مشهد هستند. مطب دکتر مهرانگیز کابلی باغ سیاهی در مشهد ،احمداباد ،عا رف ۲ ،ساختمان سپهر ،جنب ام ار ای عارف ،طبقه منهای یک واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهرانگیز کابلی باغ سیاهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138447245 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهرانگیز کابلی باغ سیاهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهرانگیز کابلی باغ سیاهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهرانگیز کابلی باغ سیاهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهرانگیز کابلی باغ سیاهی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهرانگیز کابلی باغ سیاهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.