%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

کد نظام پزشکی

65211

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی
 • فلوشیپ آنکولوژی و سرطان زنان

اطلاعات احمدآباد

آدرس:

مشهد ،احمد آباد ، پرستار 3،پلاک 4 ،ساختمان پزشکان البرز ، طبقه 3

تلفن:05138439634

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • ارتش
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ملیحه حسن زاده مفرد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ملیحه حسن زاده مفرد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

احمدآباد
ملاحظات

درحال حاضر نوبت گیری اینترنتی این پزشک فعال نمی باشد.  

دکتر ملیحه حسن زاده مفرد
دکتر ملیحه حسن زاده مفرد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ملیحه حسن زاده مفرد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ملیحه حسن زاده مفرد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ملیحه حسن زاده مفرد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ملیحه حسن زاده مفرد چقدر است؟
هزینه ویزیت ملیحه حسن زاده مفرد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ملیحه حسن زاده مفرد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ملیحه حسن زاده مفرد کجا است؟
دکترملیحه حسن زاده مفرد احمدآباد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ملیحه حسن زاده مفرد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ملیحه حسن زاده مفرد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ملیحه حسن زاده مفرد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ملیحه حسن زاده مفرد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ملیحه حسن زاده مفرد متخصص زنان، زایمان و نازایی و آنکولوژی و سرطان زنان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ملیحه حسن زاده مفرد چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ملیحه حسن زاده مفرد تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر ملیحه حسن زاده مفرد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ملیحه حسن زاده مفرد چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر ملیحه حسن زاده مفرد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ملیحه حسن زاده مفرد 5 از 5 است.

درباره دکتر ملیحه حسن زاده مفرددکترملیحه حسن زاده مفرد dr malihe hasanzadeh mofrad از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی مشهد هستند. مطب دکتر ملیحه حسن زاده مفرد در مشهد ،احمد آباد ، پرستار 3،پلاک 4 ،ساختمان پزشکان البرز ، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ملیحه حسن زاده مفرد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138439634 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ملیحه حسن زاده مفرد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ملیحه حسن زاده مفرد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ملیحه حسن زاده مفرد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ملیحه حسن زاده مفرد متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ملیحه حسن زاده مفرد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.