دکتر ملیحه حسن زاده مفرد

دکتر ملیحه حسن زاده مفرد

تخصص زنان، زایمان و نازایی

فلوشیپ آنکولوژی و سرطان زنان

مشهد

کد نظام پزشکی

65211
%100
پیشنهاد(از 10 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی
 • فلوشیپ آنکولوژی و سرطان زنان

اطلاعات احمدآباد

آدرس:

مشهد ،احمد آباد ، پرستار 3،پلاک 4 ،ساختمان پزشکان البرز ، طبقه 3

تلفن:05138439634

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • ارتش
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ملیحه حسن زاده مفرد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ملیحه حسن زاده مفرد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 10 کاربر)

%100
10 کاربر از 10 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  6 نفر

نظرات

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک خوبی هستند.

محمد هنرمند
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خیلی دکتر خوبی هستند. فقط تو درمانگاه خیلی باید منتظر بمونی.

مژگان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

جراحی داشتم خوب هستند.

طاهره
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر بسیار خوبی هستند

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار دکتر حاذقی هستند...

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر ملیحه حسن زاده مفرد
نوبت مطب احمدآباد
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد ،احمد آباد ، پرستار 3،پلاک 4 ،ساختمان پزشکان البرز ، طبقه 3

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ملیحه حسن زاده مفرد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ملیحه حسن زاده مفرد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ملیحه حسن زاده مفرد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ملیحه حسن زاده مفرد چقدر است؟
هزینه ویزیت ملیحه حسن زاده مفرد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ملیحه حسن زاده مفرد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ملیحه حسن زاده مفرد کجا است؟
دکتر ملیحه حسن زاده مفرد 1 مطب در احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ملیحه حسن زاده مفرد را ببینید.
+
آیا دکتر ملیحه حسن زاده مفرد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ملیحه حسن زاده مفرد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ملیحه حسن زاده مفرد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ملیحه حسن زاده مفرد متخصص زنان، زایمان و نازایی و آنکولوژی و سرطان زنان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ملیحه حسن زاده مفرد چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ملیحه حسن زاده مفرد تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر ملیحه حسن زاده مفرد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ملیحه حسن زاده مفرد چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر ملیحه حسن زاده مفرد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ملیحه حسن زاده مفرد 5 از 5 است.

درباره دکتر ملیحه حسن زاده مفرددکتر ملیحه حسن زاده مفرد dr malihe hasanzadeh mofrad از دکترهای متخصص آنکولوژی و سرطان زنان مشهد هستند. مطب دکتر ملیحه حسن زاده مفرد در مشهد ،احمد آباد ، پرستار 3،پلاک 4 ،ساختمان پزشکان البرز ، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ملیحه حسن زاده مفرد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138439634 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ملیحه حسن زاده مفرد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ملیحه حسن زاده مفرد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ملیحه حسن زاده مفرد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ملیحه حسن زاده مفرد متخصص آنکولوژی و سرطان زنان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله آنکولوژی و سرطان زنان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ملیحه حسن زاده مفرد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.