دکتر جعفر اصلانی

دکتر جعفر اصلانی

تخصص داخلی

فوق تخصص ریه

اصفهان

کد نظام پزشکی

29011
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص ریه

اطلاعات بزرگمهر

آدرس:

اصفهان ،خیابان بزرگمهر .چهارراه نورباران.خیابان شریف واقفی.چهارراه ابوالحسن اصفهانی.نبش خیابان گلزار .ساختمان پزشکی پاراتیکا .طبقه سوم

تلفن:03132665311

بیمه‌های طرف قرارداد

 • سلامت
 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر جعفر اصلانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر جعفر اصلانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

بیتا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی

ماندانا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار عالی مادر من مشکل فیبروز ریه داشتن و تقریبا نزد تمام پزشکهای متخصص و بنام اصفهان معاینه و پرونده داشتن ولی بی نتیجه بود بعد از چند سال که خسته و از درمان ناامید شده بودم و از روی خواندن نظرات بیماران به دکتر اصلانی مراجعه کردم و الان با نسخه ی دوم خیلی خیلی راضی هستم و حداقل دیگه از شر اون سرفه های مداوم و خسته کننده و خس خس سینه خلاص شدیم... گفتم شاید این نظر برای کسی مفید باشه... با آرزوی سلامتی برای همه

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر جعفر اصلانیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر جعفر اصلانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر جعفر اصلانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر جعفر اصلانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر جعفر اصلانی چقدر است؟
هزینه ویزیت جعفر اصلانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر جعفر اصلانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر جعفر اصلانی کجا است؟
دکتر جعفر اصلانی 1 مطب در بزرگمهر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر جعفر اصلانی را ببینید.
+
آیا دکتر جعفر اصلانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر جعفر اصلانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر جعفر اصلانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر جعفر اصلانی متخصص داخلی و ریه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر جعفر اصلانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر جعفر اصلانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر جعفر اصلانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر جعفر اصلانی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر جعفر اصلانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر جعفر اصلانی 5 از 5 است.

درباره دکتر جعفر اصلانیدکتر جعفر اصلانی dr jaafar aslani از دکترهای متخصص داخلی اصفهان هستند. مطب دکتر جعفر اصلانی در اصفهان ،خیابان بزرگمهر .چهارراه نورباران.خیابان شریف واقفی.چهارراه ابوالحسن اصفهانی.نبش خیابان گلزار .ساختمان پزشکی پاراتیکا .طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر جعفر اصلانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132665311 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر جعفر اصلانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر جعفر اصلانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر جعفر اصلانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر جعفر اصلانی متخصص داخلی و فوق تخصص ریه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر جعفر اصلانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.