دکتر فریبا بهنام فر

دکتر فریبا بهنام فر

کد نظام پزشکی: 37885
2.5 (2 نظر)
٪50 پیشنهاد کاربران

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر فریبا بهنام فر

وحید
آدرس: اصفهان - اصفهان ،خیابان وحید میانی، مابین خیابان محتشم کاشانی و خیابان خاقانی، ساختمان عمارت وحید، طبقه دوم
در حال حاضر نوبتی برای این مرکز تعریف نشده است.
پزشکان جایگزین با تخصص مشابه
پیشنهاد شده توسط کاربران دکترِتو
دکتر فاطمه زهرا سادات ( تاج السادات ) علامه
دکتر فاطمه زهرا سادات ( تاج السادات ) علامه
زنان، زایمان و نازایی
4.3
(551 نظر)
11941 نوبت موفق
اصفهان
اولین نوبت آزاد مطب:4 تیر 1403
دکتر شیوا طالبی خرزوقی
دکتر شیوا طالبی خرزوقی
زنان، زایمان و نازایی
5
(874 نظر)
12356 نوبت موفق
اصفهان
اولین نوبت آزاد مطب:12 خرداد 1403
دکتر فردوس محرابیان
دکتر فردوس محرابیان
زنان، زایمان و نازایی
4.6
(708 نظر)
20975 نوبت موفق
اصفهان
اولین نوبت آزاد مطب:8 خرداد 1403

آدرس مطب دکتر فریبا بهنام فر

وحید
آدرس:
اصفهان ،خیابان وحید میانی، مابین خیابان محتشم کاشانی و خیابان خاقانی، ساختمان عمارت وحید، طبقه دوم
تلفن:

بیمه‌های طرف قرارداد دکتر فریبا بهنام فر

بیمه بانک تجارت
بیمه بانک سپه
بیمه بانک کشاورزی
بیمه بانک صادرات

نظرات درباره دکتر فریبا بهنام فر

2.5
از 2 کاربر
0-15 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%50
پیشنهاد کاربران
طوبی(1402/10/06)
(1402/10/06)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
خوب

سوالات متداول راجع به دکتر فریبا بهنام فر

چطور می‌توانم نوبت دکتر فریبا بهنام فر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فریبا بهنام فر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فریبا بهنام فر در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر فریبا بهنام فر چقدر است؟
هزینه ویزیت فریبا بهنام فر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریبا بهنام فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر فریبا بهنام فر کجا است؟
دکتر فریبا بهنام فر 1 مطب در وحید دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فریبا بهنام فر را ببینید.
آیا دکتر فریبا بهنام فر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فریبا بهنام فر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر فریبا بهنام فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فریبا بهنام فر متخصص زنان، زایمان و نازایی و آنکولوژی و سرطان زنان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فریبا بهنام فر چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فریبا بهنام فر تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریبا بهنام فر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فریبا بهنام فر چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر فریبا بهنام فر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فریبا بهنام فر 3 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر فریبا بهنام فردکتر فریبا بهنام فر dr fariba behnamfar از دکترهای متخصص آنکولوژی و سرطان زنان اصفهان هستند. مطب دکتر فریبا بهنام فر در اصفهان ،خیابان وحید میانی، مابین خیابان محتشم کاشانی و خیابان خاقانی، ساختمان عمارت وحید، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فریبا بهنام فر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136243397 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فریبا بهنام فر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فریبا بهنام فر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فریبا بهنام فر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فریبا بهنام فر متخصص آنکولوژی و سرطان زنان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله آنکولوژی و سرطان زنان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فریبا بهنام فر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.