دکتر محمد میناکاری

دکتر محمد میناکاری

تخصص داخلی

فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

اصفهان

کد نظام پزشکی

62916
%50
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

اطلاعات شمس آبادی

آدرس:

اصفهان ،خیابان شمس آبادی ، چهارراه قصر ،مجتمع زرین ،طبقه سوم

تلفن:03132364871

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد میناکاری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد میناکاری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%50
1 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

اقای دکتر شخصی بسیار با شخصیت و متبهر هستند خیلی کارشون درسته خدا حافظشون باشه.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمد میناکاری
نوبت مطب شمس آبادی
رزرو آنلاین نوبت
اصفهان - اصفهان ،خیابان شمس آبادی ، چهارراه قصر ،مجتمع زرین ،طبقه سوم

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد میناکاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد میناکاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد میناکاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد میناکاری چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد میناکاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد میناکاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد میناکاری کجا است؟
دکتر محمد میناکاری 1 مطب در شمس آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد میناکاری را ببینید.
+
آیا دکتر محمد میناکاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد میناکاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد میناکاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد میناکاری متخصص داخلی و گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد میناکاری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمد میناکاری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد میناکاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد میناکاری چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر محمد میناکاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد میناکاری 3 از 5 است.

درباره دکتر محمد میناکاریدکتر محمد میناکاری dr mohammad minakari از دکترهای متخصص داخلی اصفهان هستند. مطب دکتر محمد میناکاری در اصفهان ،خیابان شمس آبادی ، چهارراه قصر ،مجتمع زرین ،طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد میناکاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132364871 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد میناکاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد میناکاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد میناکاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد میناکاری متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد میناکاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.