%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۷۸۸۰۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات آمادگاه

آدرس:

اصفهان ،خیابان آمادگاه، جنب مبل آبنوس ، ساختمان آژند ،طبقه سوم ،واحد 32

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح
 • روستاییان
 • ایثارگران

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا قرائتی کوپائی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا قرائتی کوپائی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

آمادگاه
ملاحظات

درحال حاضر نوبت گیری اینترنتی این پزشک فعال نمی باشد.  

دکتر محمدرضا قرائتی کوپائی
دکتر محمدرضا قرائتی کوپائی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا قرائتی کوپائی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا قرائتی کوپائی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا قرائتی کوپائی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا قرائتی کوپائی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا قرائتی کوپائی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا قرائتی کوپائی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا قرائتی کوپائی کجا است؟
دکتر محمدرضا قرائتی کوپائی 1 مطب در آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدرضا قرائتی کوپائی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا قرائتی کوپائی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا قرائتی کوپائی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا قرائتی کوپائی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا قرائتی کوپائی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا قرائتی کوپائی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا قرائتی کوپائی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا قرائتی کوپائی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا قرائتی کوپائی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محمدرضا قرائتی کوپائی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا قرائتی کوپائی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا قرائتی کوپائیدکتر محمدرضا قرائتی کوپائی dr mohammadreza gharaati kohpaee از دکترهای متخصص تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) اصفهان هستند. مطب دکتر محمدرضا قرائتی کوپائی در اصفهان ،خیابان آمادگاه، جنب مبل آبنوس ، ساختمان آژند ،طبقه سوم ،واحد 32 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا قرائتی کوپائی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132240906 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا قرائتی کوپائی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا قرائتی کوپائی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا قرائتی کوپائی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا قرائتی کوپائی تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا قرائتی کوپائی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.