دکتر محمد میدری

دکتر محمد میدری

تخصص کودکان و نوزادان

بندرعباس

کد نظام پزشکی

68667

درباره‌پزشک

دارای بورد تخصصی

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان سیدجمال الدین اسدآبادی

آدرس:

بندرعباس، خیابان سید جمال الدین اسد آبادی، بعد از 4 راه فاطمیه، کوچه بین فرش مشهد و فرش زمرد مشهد، ساختمان پزشکان جالینوس، طبقه سوم

تلفن:07632252394

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد میدری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمد میدری
نوبت مطب خیابان سیدجمال الدین اسدآبادی
رزرو آنلاین نوبت
بندرعباس - بندرعباس، خیابان سید جمال الدین اسد آبادی، بعد از 4 راه فاطمیه، کوچه بین فرش مشهد و فرش زمرد مشهد، ساختمان پزشکان جالینوس، طبقه سوم

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد میدری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد میدری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد میدری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد میدری چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد میدری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد میدری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد میدری کجا است؟
دکتر محمد میدری 1 مطب در مطب خیابان سیدجمال الدین اسدآبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد میدری را ببینید.
+
آیا دکتر محمد میدری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد میدری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد میدری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد میدری متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد میدری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمد میدری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد میدری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد میدری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمد میدری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد میدری 0 از 5 است.

درباره دکتر محمد میدریدکتر محمد میدری dr mohammad midari از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان بندرعباس هستند. مطب دکتر محمد میدری در بندرعباس، خیابان سید جمال الدین اسد آبادی، بعد از 4 راه فاطمیه، کوچه بین فرش مشهد و فرش زمرد مشهد، ساختمان پزشکان جالینوس، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد میدری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632252394 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد میدری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد میدری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد میدری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد میدری متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد میدری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.