دکتر فرح اشرف زاده

دکتر فرح اشرف زاده

کد نظام پزشکی: 20974
5 (4 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر فرح اشرف زاده

احمدآباد
آدرس: مشهد - مشهد ،خیابان حکوه سنگی 7، پلاک 18
در حال حاضر نوبتی برای این مرکز تعریف نشده است.
پزشکان جایگزین با تخصص مشابه
پیشنهاد شده توسط کاربران دکترِتو
دکتر حسن گلمکانی
دکتر حسن گلمکانی
کودکان و نوزادان
4.3
(83 نظر)
2456 نوبت موفق
مشهد
اولین نوبت آزاد مطب:7 خرداد 1403
دکتر نیلوفر صدقی
دکتر نیلوفر صدقی
کودکان و نوزادان
5
(71 نظر)
742 نوبت موفق
مشهد
اولین نوبت آزاد مطب:8 خرداد 1403
دکتر محمد حسن اعلمی
دکتر محمد حسن اعلمی
کودکان و نوزادان
4.9
(63 نظر)
1539 نوبت موفق
مشهد
اولین نوبت آزاد مطب:19 خرداد 1403

آدرس مطب دکتر فرح اشرف زاده

احمدآباد
آدرس:
مشهد ،خیابان حکوه سنگی 7، پلاک 18
تلفن:

نظرات درباره دکتر فرح اشرف زاده

5
از 4 کاربر
45-90 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
کاربر دکترتو(1403/03/04)
(1403/03/04)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
عاااالی عاااالی عاااالی
مهرو(1402/11/23)
(1402/11/23)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
بسیار عالی جدی بودن بسیار حاذق بودن دخترم ۸ ماهم تشنج کرده بود دکتر خودش سه نوع قرص بهش داده بود خدا خیرشون بده دکتر اشرف زاده با علم بسیار دوتا رو قطع کردن و گفتن ۶ ماه فنوباربیتال رو بخوره خدارو شکر دخترم تا الان تشنج نداشته
ریحانه(1402/11/18)
(1402/11/18)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
خیلی خوب
ملیسا(1402/03/23)
(1402/03/23)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
عالی هستند

سوالات متداول راجع به دکتر فرح اشرف زاده

چطور می‌توانم نوبت دکتر فرح اشرف زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرح اشرف زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرح اشرف زاده در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر فرح اشرف زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت فرح اشرف زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرح اشرف زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر فرح اشرف زاده کجا است؟
دکتر فرح اشرف زاده 1 مطب در احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرح اشرف زاده را ببینید.
آیا دکتر فرح اشرف زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرح اشرف زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر فرح اشرف زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرح اشرف زاده متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرح اشرف زاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فرح اشرف زاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرح اشرف زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرح اشرف زاده چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر فرح اشرف زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرح اشرف زاده 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر فرح اشرف زادهدکتر فرح اشرف زاده dr farah ashrafzade از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان مشهد هستند. مطب دکتر فرح اشرف زاده در مشهد ،خیابان حکوه سنگی 7، پلاک 18 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرح اشرف زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138425878 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرح اشرف زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرح اشرف زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرح اشرف زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرح اشرف زاده متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرح اشرف زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.