%80
پیشنهاد(از 5 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب
 • فلوشیپ جراحی دیسک و ستون فقرات

اطلاعات احمدآباد

آدرس:

مشهد ،احمد آباد -،خیابان قائم ، نبش قائم 18

تلفن:05138457340

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حامد خردمند را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حامد خردمند بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%80
4 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برای یکی از اقوام عمل سرتاسری ستون فقرات انجام دادن اکنون پس از گذشت ۶ ماه با وجود کار سنگین هیچ گونه ناراحتی و عوارضی ندارن خدا رو شکر درمان شدن .خداقوت

فرشته
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی مامانم چندسال بود با دیسک کمر درگیر بود خداروشکر آقای دکتر عملشون کردن الان خیلی خوبه خداروشکر

حمیدرضا سلامتی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی.دستشون طلا.من ۶ساله دیسک عمل کردم.عالی خدا پدرش را بیامرزد

حسین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حامد خردمند
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب احمدآباد
مشهد - مشهد ،احمد آباد -،خیابان قائم ، نبش قائم 18


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حامد خردمند را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حامد خردمند نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حامد خردمند در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حامد خردمند چقدر است؟
هزینه ویزیت حامد خردمند با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حامد خردمند می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حامد خردمند کجا است؟
دکتر حامد خردمند 1 مطب در احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حامد خردمند را ببینید.
+
آیا دکتر حامد خردمند امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حامد خردمند در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حامد خردمند در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حامد خردمند متخصص جراحی مغز و اعصاب و جراحی دیسک و ستون فقرات هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حامد خردمند چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر حامد خردمند تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر حامد خردمند در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حامد خردمند چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر حامد خردمند رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حامد خردمند 4 از 5 است.
درباره دکتر حامد خردمند


دکتر حامد خردمند dr hamed kheradmand از دکترهای متخصص جراحی دیسک و ستون فقرات مشهد هستند. مطب دکتر حامد خردمند در مشهد ،احمد آباد -،خیابان قائم ، نبش قائم 18 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حامد خردمند می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138457340 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حامد خردمند و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حامد خردمند هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حامد خردمند فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حامد خردمند متخصص جراحی دیسک و ستون فقرات نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی دیسک و ستون فقرات در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حامد خردمند مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.