دکتر محمد فکور

دکتر محمد فکور

تخصص ارتوپدی

اهواز

کد نظام پزشکی

۲۶۰۵۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان نادری

آدرس:

اهواز، نادری، خیابان حافظ، جنب درب ورودی پارکینگ کارون، ساختمان خاتم الانبیاء

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد فکور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان نادری
ملاحظات

در حال حاضر نوبت گیری اینترنتی این پزشک فعال نمی باشد.

دکتر محمد فکور
دکتر محمد فکور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد فکور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد فکور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد فکور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد فکور چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد فکور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد فکور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد فکور کجا است؟
دکتر محمد فکور 1 مطب در مطب خیابان نادری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمد فکور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمد فکور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد فکور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد فکور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد فکور متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد فکور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمد فکور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد فکور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد فکور چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمد فکور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد فکور 0 از 5 است.

درباره دکتر محمد فکوردکتر محمد فکور dr mohammad fakour از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی اهواز هستند. مطب دکتر محمد فکور در اهواز، نادری، خیابان حافظ، جنب درب ورودی پارکینگ کارون، ساختمان خاتم الانبیاء واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد فکور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06132234718 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد فکور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد فکور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد فکور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد فکور تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد فکور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.