دکتر رضا جعفری گیو

دکتر رضا جعفری گیو

تخصص جراحی عمومی

مشهد

کد نظام پزشکی

121843
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات احمدآباد

آدرس:

مشهد ،حاشیه احمداباد ،بین عارف و پرستار ،ساختمان پزشکان سپید ،طبقه دوم

تلفن:05138425367

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رضا جعفری گیو را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رضا جعفری گیو بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

آفرین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار فوق العاده و خوش برخورد بودند، من دوماه پیش عمل ابدومینوپلاستی انجام دادم و الان خیلی راضی هستم و ایشون رو بهتون پیشنهاد میکنم

مهراندخت
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

فوق العاده مهربان و با اخلاق پزشکی مهارت خاص

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر رضا جعفری گیو
نوبت مطب احمدآباد
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد ،حاشیه احمداباد ،بین عارف و پرستار ،ساختمان پزشکان سپید ،طبقه دوم

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رضا جعفری گیو را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رضا جعفری گیو نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رضا جعفری گیو در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رضا جعفری گیو چقدر است؟
هزینه ویزیت رضا جعفری گیو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا جعفری گیو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رضا جعفری گیو کجا است؟
دکتر رضا جعفری گیو 1 مطب در احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رضا جعفری گیو را ببینید.
+
آیا دکتر رضا جعفری گیو امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رضا جعفری گیو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رضا جعفری گیو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رضا جعفری گیو متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رضا جعفری گیو چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر رضا جعفری گیو تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا جعفری گیو در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رضا جعفری گیو چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر رضا جعفری گیو رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رضا جعفری گیو 5 از 5 است.

درباره دکتر رضا جعفری گیودکتر رضا جعفری گیو dr reza jafari giv از دکترهای متخصص جراحی عمومی مشهد هستند. مطب دکتر رضا جعفری گیو در مشهد ،حاشیه احمداباد ،بین عارف و پرستار ،ساختمان پزشکان سپید ،طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رضا جعفری گیو می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138425367 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رضا جعفری گیو و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رضا جعفری گیو هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رضا جعفری گیو فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رضا جعفری گیو متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رضا جعفری گیو مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.