دکتر رفعت خامدا

دکتر رفعت خامدا

تخصص داخلی

تهران

کد نظام پزشکی

107117
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

متخصص داخلی ،روماتیسم، گوارش ، خون، ریه، تیروئید، کنترل قندخون

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی

اطلاعات مطب پیروزی

آدرس:

تهران، خیابان پیروزی، روبه روی بیمارستان فجر، بن بست گیاه، پلاک ۲، واحد ۷

تلفن:02136608932

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رفعت خامدا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رفعت خامدا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نظرات

داود
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

فوق العاده بودند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر رفعت خامدا
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب پیروزی
تهران - تهران، خیابان پیروزی، روبه روی بیمارستان فجر، بن بست گیاه، پلاک ۲، واحد ۷


نوبت مشاوره تلفنی
آماده مشاوره
15 دقیقه گفتگو135,000 تومان


مشاوره متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل120,000 تومان
مشاوره بگیرید
راهنمای مشاورۀ متنی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رفعت خامدا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رفعت خامدا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رفعت خامدا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رفعت خامدا چقدر است؟
هزینه ویزیت رفعت خامدا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رفعت خامدا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رفعت خامدا کجا است؟
دکتر رفعت خامدا 1 مطب در مطب پیروزی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رفعت خامدا را ببینید.
+
آیا دکتر رفعت خامدا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رفعت خامدا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رفعت خامدا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رفعت خامدا متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رفعت خامدا چه زمانی است؟
دکتر رفعت خامدا از روز دوشنبه 8 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رفعت خامدا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رفعت خامدا چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر رفعت خامدا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رفعت خامدا 5 از 5 است.
درباره دکتر رفعت خامدا


دکتر رفعت خامدا dr rafat khamda از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر رفعت خامدا در تهران، خیابان پیروزی، روبه روی بیمارستان فجر، بن بست گیاه، پلاک ۲، واحد ۷ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رفعت خامدا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02136608932 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رفعت خامدا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رفعت خامدا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رفعت خامدا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رفعت خامدا متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رفعت خامدا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.