دکتر محمد صادق فاضلی

دکتر محمد صادق فاضلی

تخصص جراحی عمومی

فلوشیپ جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال)
تهران

کد نظام پزشکی

26699

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب ولیعصر

آدرس:

تهران، خیابان ولی عصر، پایین تر از میدان ونک، جنب مجتمع تجاری خورشید، پلاک 1266، طبقه سوم، واحد 9

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • کارمندان دولت
  • سایر اقشار
  • روستاییان
  • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد صادق فاضلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمد صادق فاضلی
نوبت مطب ولیعصر
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان ولی عصر، پایین تر از میدان ونک، جنب مجتمع تجاری خورشید، پلاک 1266، طبقه سوم، واحد 9

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد صادق فاضلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد صادق فاضلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد صادق فاضلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد صادق فاضلی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد صادق فاضلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد صادق فاضلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد صادق فاضلی کجا است؟
دکتر محمد صادق فاضلی 1 مطب در مطب ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد صادق فاضلی را ببینید.
+
آیا دکتر محمد صادق فاضلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد صادق فاضلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد صادق فاضلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد صادق فاضلی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد صادق فاضلی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمد صادق فاضلی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد صادق فاضلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد صادق فاضلی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمد صادق فاضلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد صادق فاضلی 0 از 5 است.

درباره دکتر محمد صادق فاضلیدکتر محمد صادق فاضلی dr mohammad sadeq fazeli از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر محمد صادق فاضلی در تهران، خیابان ولی عصر، پایین تر از میدان ونک، جنب مجتمع تجاری خورشید، پلاک 1266، طبقه سوم، واحد 9 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد صادق فاضلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188774024-02188875815 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد صادق فاضلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد صادق فاضلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد صادق فاضلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد صادق فاضلی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد صادق فاضلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.