دکتر فرهاد عباسی بروجنی

دکتر فرهاد عباسی بروجنی

تخصص چشم پزشکی

اصفهان

کد نظام پزشکی

17661
%50
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان فردوسی

آدرس:

اصفهان، خیابان فردوسی، جنب بانک ملت، ساختمان ساسان، شماره 26

تلفن:03132226054

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرهاد عباسی بروجنی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرهاد عباسی بروجنی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%50
1 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مرضیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر عباسی بسیار با تجربه و خوش برخورد هستند

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر فرهاد عباسی بروجنی
نوبت مطب خیابان فردوسی
رزرو آنلاین نوبت
اصفهان - اصفهان، خیابان فردوسی، جنب بانک ملت، ساختمان ساسان، شماره 26

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرهاد عباسی بروجنی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرهاد عباسی بروجنی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرهاد عباسی بروجنی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرهاد عباسی بروجنی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرهاد عباسی بروجنی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد عباسی بروجنی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرهاد عباسی بروجنی کجا است؟
دکتر فرهاد عباسی بروجنی 1 مطب در مطب خیابان فردوسی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرهاد عباسی بروجنی را ببینید.
+
آیا دکتر فرهاد عباسی بروجنی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد عباسی بروجنی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرهاد عباسی بروجنی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرهاد عباسی بروجنی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرهاد عباسی بروجنی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فرهاد عباسی بروجنی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد عباسی بروجنی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرهاد عباسی بروجنی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر فرهاد عباسی بروجنی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرهاد عباسی بروجنی 3 از 5 است.

درباره دکتر فرهاد عباسی بروجنیدکتر فرهاد عباسی بروجنی dr farhad abbasi از دکترهای متخصص چشم پزشکی اصفهان هستند. مطب دکتر فرهاد عباسی بروجنی در اصفهان، خیابان فردوسی، جنب بانک ملت، ساختمان ساسان، شماره 26 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرهاد عباسی بروجنی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132226054 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرهاد عباسی بروجنی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرهاد عباسی بروجنی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرهاد عباسی بروجنی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرهاد عباسی بروجنی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرهاد عباسی بروجنی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.