%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های روماتولوژی کودکان

اطلاعات مطب شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از سه راه میرداماد، روبروی بانک شهر، کوچه شریفی، پلاک 10، طبقه اول

تلفن:02126411681

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رضا شیاری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رضا شیاری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سجاد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خوب

ساره
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دخترم نمی‌توانست راه بره درست، پیش آقای دکتر که آمدم عالی بودن و الحمد الله خوب شده.

هادی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

فوق العاده و بی نظیر در طبابت.

مهناز
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

مهدی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر رضا شیاری
نوبت مطب شریعتی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از سه راه میرداماد، روبروی بانک شهر، کوچه شریفی، پلاک 10، طبقه اول

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رضا شیاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رضا شیاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رضا شیاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رضا شیاری چقدر است؟
هزینه ویزیت رضا شیاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا شیاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رضا شیاری کجا است؟
دکتر رضا شیاری 1 مطب در مطب شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رضا شیاری را ببینید.
+
آیا دکتر رضا شیاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رضا شیاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رضا شیاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رضا شیاری متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های روماتولوژی کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رضا شیاری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر رضا شیاری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا شیاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رضا شیاری چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر رضا شیاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رضا شیاری 5 از 5 است.

درباره دکتر رضا شیاریدکتر رضا شیاری dr reza shiyari از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر رضا شیاری در تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از سه راه میرداماد، روبروی بانک شهر، کوچه شریفی، پلاک 10، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رضا شیاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126411681 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رضا شیاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رضا شیاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رضا شیاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رضا شیاری متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های روماتولوژی کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رضا شیاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.