دکتر حسین اشرف

دکتر حسین اشرف

تخصص چشم پزشکی

فلوشیپ ویتره و رتین
شیراز

کد نظام پزشکی

30304
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات بلوار چهران

آدرس:

شیراز ،خیابان شهید چمران ، میدان دانشجو ، جنب بانک ملی ،ساختمان نشاط ، طبقه دوم

تلفن:07136461632

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسین اشرف را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسین اشرف بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

نازنین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حسین اشرف
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب بلوار چهران
شیراز - شیراز ،خیابان شهید چمران ، میدان دانشجو ، جنب بانک ملی ،ساختمان نشاط ، طبقه دوم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسین اشرف را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین اشرف نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسین اشرف در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسین اشرف چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین اشرف با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین اشرف می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسین اشرف کجا است؟
دکتر حسین اشرف 1 مطب در بلوار چهران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حسین اشرف را ببینید.
+
آیا دکتر حسین اشرف امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین اشرف در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسین اشرف در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین اشرف متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسین اشرف چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر حسین اشرف تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین اشرف در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسین اشرف چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر حسین اشرف رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسین اشرف 5 از 5 است.
درباره دکتر حسین اشرف


دکتر حسین اشرف dr hossein ashraf از دکترهای متخصص چشم پزشکی شیراز هستند. مطب دکتر حسین اشرف در شیراز ،خیابان شهید چمران ، میدان دانشجو ، جنب بانک ملی ،ساختمان نشاط ، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسین اشرف می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136461632 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین اشرف و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسین اشرف هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسین اشرف فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسین اشرف متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسین اشرف مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.