دکتر فریدون دواچی

دکتر فریدون دواچی

پزشک عمومی

متخصص روماتولوژی
تهران

کد نظام پزشکی

۱۲۰۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب طالقانی

آدرس:

تهران، طالقانی، خیابان موسوی (فرصت)، پلاک 90، واحد 2

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فریدون دواچی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب طالقانی
دکتر فریدون دواچی
دکتر فریدون دواچی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فریدون دواچی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فریدون دواچی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فریدون دواچی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فریدون دواچی چقدر است؟
هزینه ویزیت فریدون دواچی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریدون دواچی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فریدون دواچی کجا است؟
دکتر فریدون دواچی 1 مطب در مطب طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فریدون دواچی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فریدون دواچی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فریدون دواچی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فریدون دواچی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فریدون دواچی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فریدون دواچی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فریدون دواچی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریدون دواچی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فریدون دواچی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فریدون دواچی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فریدون دواچی 0 از 5 است.

درباره دکتر فریدون دواچیدکتر فریدون دواچی dr fereydoon davachi از دکترهای متخصص پزشک عمومی تهران هستند. مطب دکتر فریدون دواچی در تهران، طالقانی، خیابان موسوی (فرصت)، پلاک 90، واحد 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فریدون دواچی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188300547 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فریدون دواچی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فریدون دواچی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فریدون دواچی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فریدون دواچی پزشک عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پزشک عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فریدون دواچی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.