دکتر غلامحسن کریم پور

دکتر غلامحسن کریم پور

تخصص چشم پزشکی

شیراز

کد نظام پزشکی

24342

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان معالی آباد

آدرس:

شیراز، خیابان معالی آباد، نبش بلوار دوستان، ساختمان الهیه، طبقه سوم

تلفن:07136341388

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر غلامحسن کریم پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر غلامحسن کریم پور
نوبت مطب خیابان معالی آباد
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، خیابان معالی آباد، نبش بلوار دوستان، ساختمان الهیه، طبقه سوم

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر غلامحسن کریم پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر غلامحسن کریم پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر غلامحسن کریم پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر غلامحسن کریم پور چقدر است؟
هزینه ویزیت غلامحسن کریم پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامحسن کریم پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر غلامحسن کریم پور کجا است؟
دکتر غلامحسن کریم پور 1 مطب در مطب خیابان معالی آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر غلامحسن کریم پور را ببینید.
+
آیا دکتر غلامحسن کریم پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر غلامحسن کریم پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر غلامحسن کریم پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر غلامحسن کریم پور متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر غلامحسن کریم پور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر غلامحسن کریم پور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامحسن کریم پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر غلامحسن کریم پور چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر غلامحسن کریم پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر غلامحسن کریم پور 0 از 5 است.

درباره دکتر غلامحسن کریم پوردکتر غلامحسن کریم پور dr gholamhasan karimpour از دکترهای متخصص چشم پزشکی شیراز هستند. مطب دکتر غلامحسن کریم پور در شیراز، خیابان معالی آباد، نبش بلوار دوستان، ساختمان الهیه، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر غلامحسن کریم پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136341388 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر غلامحسن کریم پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر غلامحسن کریم پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر غلامحسن کریم پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر غلامحسن کریم پور متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر غلامحسن کریم پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.