دکتر بهناز خامسان

دکتر بهناز خامسان

تخصص کودکان و نوزادان

بندرعباس

کد نظام پزشکی

78301
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب چهارراه مرادی

آدرس:

بندرعباس، چهارراه مرادی، ساختمان پزشکان پارسیان، طبقه اول

تلفن:07632238220

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بهناز خامسان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهناز خامسان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فرزانه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

سلام خیلی دکتر خوبین قبولشون دارم خدا خیرشون بده.

معصومه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

واقعا بهترین پزشک کودکان بندرعباسن. باحوصله و مهربان و کاملا فهمیده.

سمیره
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی هستن حرف ندارن خیلی ازشون راضی هستم و تشخیص درست شون خیلی خوب بود

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر بهناز خامسان
نوبت مطب چهارراه مرادی
رزرو آنلاین نوبت
بندرعباس - بندرعباس، چهارراه مرادی، ساختمان پزشکان پارسیان، طبقه اول

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهناز خامسان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهناز خامسان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهناز خامسان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهناز خامسان چقدر است؟
هزینه ویزیت بهناز خامسان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهناز خامسان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهناز خامسان کجا است؟
دکتر بهناز خامسان 1 مطب در مطب چهارراه مرادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بهناز خامسان را ببینید.
+
آیا دکتر بهناز خامسان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهناز خامسان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهناز خامسان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهناز خامسان متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهناز خامسان چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر بهناز خامسان تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهناز خامسان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهناز خامسان چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر بهناز خامسان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهناز خامسان 5 از 5 است.

درباره دکتر بهناز خامساندکتر بهناز خامسان dr behnaz khamesan از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان بندرعباس هستند. مطب دکتر بهناز خامسان در بندرعباس، چهارراه مرادی، ساختمان پزشکان پارسیان، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهناز خامسان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632238220 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهناز خامسان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهناز خامسان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهناز خامسان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهناز خامسان متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهناز خامسان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.