دکتر هادی غفرانی

دکتر هادی غفرانی

فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

تخصص داخلی

تهران

کد نظام پزشکی

15984

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان
  • تخصص داخلی

اطلاعات مطب بلوار کشاورز

آدرس:

تهران، بلوارکشاورز، تقاطع امیرآباد، نبش کوچه گیتی، پلاک 212

تلفن:02166436494

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر هادی غفرانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر هادی غفرانی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب بلوار کشاورز
تهران - تهران، بلوارکشاورز، تقاطع امیرآباد، نبش کوچه گیتی، پلاک 212


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هادی غفرانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هادی غفرانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هادی غفرانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هادی غفرانی چقدر است؟
هزینه ویزیت هادی غفرانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هادی غفرانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هادی غفرانی کجا است؟
دکتر هادی غفرانی 1 مطب در مطب بلوار کشاورز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر هادی غفرانی را ببینید.
+
آیا دکتر هادی غفرانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هادی غفرانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هادی غفرانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هادی غفرانی متخصص گوارش و کبد بزرگسالان و داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هادی غفرانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر هادی غفرانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر هادی غفرانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هادی غفرانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر هادی غفرانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هادی غفرانی 0 از 5 است.
درباره دکتر هادی غفرانی


دکتر هادی غفرانی dr hadi qofrani از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر هادی غفرانی در تهران، بلوارکشاورز، تقاطع امیرآباد، نبش کوچه گیتی، پلاک 212 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هادی غفرانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166436494 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هادی غفرانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هادی غفرانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هادی غفرانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هادی غفرانی متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هادی غفرانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.