دکتر سید جابر رسولی

دکتر سید جابر رسولی

تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

فلوشیپ سرطان‌شناسی دستگاه ادراری و تناسلی (اوروانکولوژی)
ساری

کد نظام پزشکی

133950
%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید جابر رسولی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید جابر رسولی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

پریچهر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

خیلی خوب

زینب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

واقعا راضی بودم ممنون از آقای دکتر

علیرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

خیلی عالی

محمدرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر هم بار علمیشون خوب بود هم تجربشون و اینکه برخلاف خیلی از پزشکهای ایرانی دیگه پای حرف بیمار میشینن و جواب تک تک سوالارو با حوصله میدن.

مرجان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

با حوصله گوش دادن و راهنمایی کردن

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سید جابر رسولی
نوبت مطب بلوار طالقانی
رزرو آنلاین نوبت
ساری - ساری، بلوار طالقانی، جنب بیمارستان حکمت، ساختمان حکیم، واحد29
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 17:20
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو250,000 تومان
اولین نوبت خالی: جمعه 12 خرداد ساعت 20:00
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
راهنمای مشاورۀ متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل200,000 تومان
مشاوره بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید جابر رسولی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید جابر رسولی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید جابر رسولی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید جابر رسولی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید جابر رسولی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید جابر رسولی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید جابر رسولی کجا است؟
دکتر سید جابر رسولی 1 مطب در مطب بلوار طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید جابر رسولی را ببینید.
+
آیا دکتر سید جابر رسولی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید جابر رسولی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید جابر رسولی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید جابر رسولی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید جابر رسولی چه زمانی است؟
دکتر سید جابر رسولی از روز پنج‌شنبه 11 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید جابر رسولی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید جابر رسولی چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر سید جابر رسولی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید جابر رسولی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید جابر رسولیدکتر سید جابر رسولی dr seyed jaber rasoli از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) ساری هستند. مطب دکتر سید جابر رسولی در ساری، بلوار طالقانی، جنب بیمارستان حکمت، ساختمان حکیم، واحد29 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید جابر رسولی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01133249375 , 09332505922 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید جابر رسولی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید جابر رسولی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید جابر رسولی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید جابر رسولی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید جابر رسولی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.