%67
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)

اطلاعات مطب نیاوران

آدرس:

تهران، نیاوران، خیابان عمار، نرسیده به سه راه یاسر، نبش کوچه رازجو، پلاک 29/1

تلفن:02122290401

بیمه‌های طرف قرارداد

 • بانک مرکزی
 • بانک کشاورزی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سعید کلباسی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سعید کلباسی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%67
2 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

سارا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

راضی هستم.

فهیمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

اقای دکتر واقعا در طبابت بینظیر هستند هر چند که همه بیماران اطلاع دارند نیاز به تعریف ندارند واقعا دکتر عالی هستن

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سعید کلباسی
نوبت مطب نیاوران
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، نیاوران، خیابان عمار، نرسیده به سه راه یاسر، نبش کوچه رازجو، پلاک 29/1

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سعید کلباسی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعید کلباسی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سعید کلباسی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سعید کلباسی چقدر است؟
هزینه ویزیت سعید کلباسی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید کلباسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سعید کلباسی کجا است؟
دکتر سعید کلباسی 1 مطب در مطب نیاوران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سعید کلباسی را ببینید.
+
آیا دکتر سعید کلباسی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعید کلباسی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سعید کلباسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعید کلباسی متخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سعید کلباسی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سعید کلباسی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید کلباسی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سعید کلباسی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر سعید کلباسی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سعید کلباسی 4 از 5 است.

درباره دکتر سعید کلباسیدکتر سعید کلباسی dr saeid kalbasi از دکترهای متخصص تهران هستند. مطب دکتر سعید کلباسی در تهران، نیاوران، خیابان عمار، نرسیده به سه راه یاسر، نبش کوچه رازجو، پلاک 29/1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سعید کلباسی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122290401 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعید کلباسی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سعید کلباسی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سعید کلباسی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سعید کلباسی متخصص و فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سعید کلباسی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.